اخبار

واگذاری اولین پروژه عمرانی به بخش غیر دولتی در استان زنجان توسط اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان

واگذاری اولین پروژه عمرانی به بخش غیر دولتی در استان زنجان توسط اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان
مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از واگذاری اولین پروژه عمرانی به بخش غیر دولتی در استان زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمد جعفر روحانی با بیان این خبر افزود: جلسه ی کارگروه واگذاری اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان با حضور نمایندگان دستگاههای عضو کارگروه (استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و امور اقتصادی و دارایی) و سایر اعضاء در محل دفتر مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان برگزار گردید.

در این جلسه محمدرضا یوسفی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان با تشریح ضوابط مقرر و سازوکارهای ایجاد شده برای واگذاری پروژه های تکمیل شده، نیمه تمام و در حال احداث به بخش غیر دولتی در قالب ماده 27 قانون الحاق 2، ماده88قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و سایر قوانین و مقررات مورد عمل، سازوکار تعیین شده در تبصره 19 قانون بودجه سال جاری را برای واگذاری و تکمیل پروژه های عمرانی فرصت بسیار مناسبی برای تکمیل وبهره برداری پروژه های نیمه تمام عنوان کرد.

وی اظهار امیدواری نمود با وصول آیین نامه تبصره مذکور و بهره برداری از ظرفیت این تبصره، بتوانیم قسمت عمده ی پروژه های نیمه تمام را با جلب متقاضی از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری و جذب منابع و اعتبارات از محل طرح های تملک داراییهای سرمایه ای و منابع بانکی تعیین تکلیف نماییم.

گفتنی است در ادامه جلسه پس از بحث و تبادل نظر فی مابین اعضاء و بررسی درخواست های سرمایه گذاری متقاضیان پروژه های ورزشگاههای کارگری در اختیار اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی، کلیه اعضاء به اتفاق با واگذاری سالن چند منظوره کارگران شهرستان خدابنده در قالب ماده 88 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت بصورت اجاره به بخش غیر دولتی موافقت نمودند.

۲۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید