اخبار

لزوم یاری دستگاه‌ها برای توسعه کارآفرینی

لزوم یاری دستگاه‌ها برای توسعه کارآفرینی
عضو اصلی شورای مرکزی کانون‌های کارآفرینی با بیان اینکه برای توسعه هرچه بیشتر کارآفرینی نیازمند کمک دستگاه‌های مربوطه هستیم، گفت: اقدام‌های موثر و موفقی تا به امروز در حوزه کارآفرینی انجام نشده است.

 

 

 

صمد یوسفی با بیان اینکه همایش ملی کارآفرینی و توسعه با محوریت اشتغال پایدار، در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی لرستان برگزار شد، اظهار  کرد: در این همایش حسین سلاح‌ورزی به عنوان رئیس کانون کارآفرینی ایران انتخاب شد.

وی با بیان اینکه شورای مرکزی کانون‌های کارآفرینی متشکل از پنج عضو است، تصریح کرد: کانون‌های کارآفرینی استان‌ها نیز متشکل از کارآفرینان برتر آن استان‌ها هستند.

عضو اصلی شورای مرکزی کانون‌های کارآفرینی با بیان اینکه کانون هر استان به صورت هیأت امنایی اداره می‌شود، گفت: رئیس این هیأت امنا استاندار بوده که با حکم وی، رئیس هر کانون انتخاب می‌شود.

یوسفی اصل با اشاره به اینکه انتخابات شورای مرکزی کانون‌های کارآفرینی سراسر کشور هر دو سال یک بار برگزار می‌شود، افزود: هر استان دارای یک کانون کارآفرینی است.

وی با بیان اینکه زنجان امسال با وجود استان‌هایی چون فارس، تهران، خوزستان، خراسان رضوی، اراک و ... موفق به حضور در اعضای اصلی شورای کارآفرینی شده است، ابراز کرد: این کانون‌ها متشکل از کارآفرینان برتر هر استان بوده و بر این اساس هدف‌گذاری و سیاست‌گذاری آن، افزایش کارآفرینی است.

عضو اصلی شورای مرکزی کانون‌های کارآفرینی با بیان اینکه کمک به کارآفرینان برتر و ساماندهی آنها از دیگر اهداف این کانون‌ها محسوب می‌شود، افزود: در مجموع ارائه خدمات و جذب و آموزش از طریق این کانون پیگیری می‌شود.

یوسفی اصل با بیان اینکه برای توسعه هرچه بیشتر کارآفرینی نیازمند کمک دستگاه‌های مربوطه هستیم، ابراز کرد: اقدام‌های موثر و موفقی تا به امروز در حوزه کارآفرینی انجام نشده است.

وی با بیان اینکه در صورت کمک مسؤولان ، کارآفرینی می تواند رشد و توسعه پیدا کند، تصریح کرد: این کانون در زنجان نوپا بوده و در حدود یک سال گذشته با حکم استاندار فعالیت‌های خود را آغاز کرده است.

عضو اصلی شورای مرکزی کانون‌های کارآفرینی تاکید کرد: هدف ما ارائه عملکردی برای مطرح کردن هرچه بیشتر استان زنجان و حفظ کرسی ما در شورای مرکزی است.

شایان ذکر است، رای‌گیری برای انتخاب پنج عضو اصلی و دو عضو علی‌البدل شورای مرکزی کانون‌های کارآفرینی سراسر کشور در خرم‌آباد برگزار که حسین سلاح‌ورزی با حائز شدن اکثریت آرا به عنوان رئیس و مجید سیاری به عنوان دبیر کانون کارآفرینی ایران انتخاب شد.

در این انتخابات همچنین صمد یوسفی‌اصل، سجاد سنجابی و مجید ایزدی به عنوان اعضای اصلی و بهرام ستاری و سید احمد قرشی‌نژاد نیز به عنوان دو عضو علی‌البدل کانون کارآفرینی ایران انتخاب شدند

 

۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید