اخبار

یک دولت به تنهایی نمی‌تواند مشکلات اقتصادی مردم را برطرف کند

یک دولت به تنهایی نمی‌تواند مشکلات اقتصادی مردم را برطرف کند
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان اظهار کرد: یک دولت و یک قوه به تنهایی نمی‌تواند مشکلات اقتصادی مردم را برطرف کند. ​

  فرامرز نیک‌سرشت در جلسه شورای اداری شهرستان زنجان، با اشاره به اینکه به لحاظ اقتصادی در شرایط زمانی خوبی نیستیم، خاطرنشان کرد: امروز در کشور به ثبات امنیتی و سیاسی رسیده‌ایم و در زمینه مشکلات معیشتی مردم نیز باید حداکثر تلاش برای بهبود وضعیت صورت گیرد.

  وی ادامه داد: همه مدیران دولتی وظایفی دارند که باید در بازه زمانی محدود به انجام برسانند؛ از همین منظر است که مدیران باید از فرصت محدود و گذرا نهایت استفاده را بکنند.

  نیک‌سرشت گفت: در سطح ملی، کل حاکمیت و تمام قوا و نهادها باید به یک نگاه مشترک و عزم ملی برسند و وحدت و یکپارچگی را در برطرف کردن مشکل مردم به کار گیرند.

  این مسئول خاطرنشان کرد: یک دولت و یک قوه به تنهایی نمی‌تواند مشکلات اقتصادی مردم را برطرف کند؛ از اینرو امیدواریم که مدیران ما به یکپارچگی و یگانگی در امور کشور دست یابند.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان افزود: وجود سرمایه‌گذار خارجی، موضوعی است که باید به آن توجه داشت؛ چرا که بدون وجود سرمایه‌گذار در سطح ملی هیچ پیشرفت و توسعه‌ای رخ نخواهد داد.

  این مسئول ادامه داد: بسترها برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌داران خارجی باید فراهم شود و همه دست به دست هم بدهیم تا مشکلات در این زمینه برطرف شود.

  نیک‌سرشت با اشاره به صنعت گردشگری کشور، تصریح کرد: ایران به لحاظ موقعیتی جزو 10 کشور اول در زمینه وجود بنا و اماکن گردشگری است ولی اراده ملی در جذب گردشگر وجود ندارد.

  وی همچنین، ظرفیت سرمایه‌گذاری در بخش معدن استان را مهم برشمرد و گفت: در سطح استان ظرفیت سرمایه‌گذاری در زمینه معدن بسیار بالا بوده است، به‌طوری ‌که طی پارسال این ظرفیت به 46 درصد رسیده است.

 

۲ اَمرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید