اخبار

مهارت‌های آموزشی در جامعه باید بازار محور باشد

مهارت‌های آموزشی در جامعه باید بازار محور باشد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت:‌ مهارت‌های آموزشی باید مبتنی بر بازار بوده و در جامعه اثر بخشی داشته باشد.​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، هدایت صفری در سومین جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان که در سالن جلسات اداره کل فنی و حرفه‌ای برگزار شد، اظهار کرد: توانمندسازی افراد از راهبردهای اصلی کمیته امداد امام خمینی(ره) است.

وی با بیان اینکه ایجاد مهارت فنی و حرفه‌ای و همچنین فکری و فرهنگی و مهارت زندگی نیز از دیگر راهبردهای کمیته امداد است، اضافه کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) به دنبال ایجاد مدیریت بهینه در خانواده‌ها است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان با بیان اینکه این سازمان سال گذشته 2 هزار اشتغال ایجاد کرده است، گفت: امروز مهم‌ترین موضوع در جنگ اقتصادی بحث بازارسازی است.

صفری با تأکید بر اینکه مهارت‌های آموزشی باید مبتنی بر بازار بوده و اثر بخشی داشته باشد، افزود: نیاز به یک همتی در استان زنجان است تا بازاریابی و بازارسازی تولیدات جامعه هدف کمیته امداد رقم خورد.

وی با بیان اینکه نیاز به برپایی نمایشگاه دائمی از محصولات تولیدی استان زنجان است، خاطرنشان کرد: با برپایی نمایشگاه‌های دائمی محصولات تولیدی و صنایع دستی و غیره در این مکان به فروش می‌رسد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان با بیان اینکه می‌توان در برخی از پارک‌ها نیز نمایشگاه‌های دائمی را ایجاد کرد، تصریح کرد: از سال گذشته تا به امروز پیگیری‌ها در این زمینه نتیجه‌ای را در پی نداشته است.

 

۲ اَمرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید