اخبار

بازنشسته‌ها فضای اشتغال جوانان را اشغال کردند

بازنشسته‌ها فضای اشتغال جوانان را اشغال کردند
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با انتقاد از برنامه‌های حوزه اشتغال گفت: بازنشسته‌ها فضای اشتغال جوانان را اشغال کردند در حالی که هر فرد در کشور باید یک شغل داشته باشد. ​

علی وقفچی در جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی اظهار داشت: برنامه‌هایی که تاکنون برای اشتغال در جامعه انجام شده، وضعیت خوبی نداشته است.

وی خاطرنشان کرد: در سال 82 نامه‌ای که به رئیس‌‌جمهور وقت نوشتم در آن نامه متذکر شدم که باید اقداماتی انجام گیرد تا هر کس یک شغل باید داشته باشد و در دانشگاه‌ها باید به دانشجو علاوه بر دانش، تکنولوژی و مهارت آموخته شود.

نماینده زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروزه عالم به کسی گفته می‌شود که مهارت داشته باشد، تصریح کرد: در کشور در حوزه استانداردسازی ضعیف عمل کردیم.

وی با تقدیر از سازمان امورمالیاتی در راستای حمایت از اشتغال، گفت: خوشبختانه سازمان امور مالیاتی از صنایع دستی و فرش مالیات بر ارزش افزوده دریافت نمی‌کند.

وقفچی با اشاره به افزایش 60 درصدی واردات لوازم خانگی، عنوان کرد: باید واردات لوازمی که داخل کشور توانایی ساخت آن را دارد، تحریم شود.

وی با ارائه پیشنهاد به دستگاه‌های اجرایی استان، گفت: باید اقداماتی در استان انجام گیرد که تولیدات با محوریت صادرات انجام شود تا اقتصاد استان پررونق‌ شود.

نماینده زنجان و طارم در مجلس بیان کرد: مشکل اشتغال اگر برطرف شود خیلی از مشکلات مردم حل می‌شود و ضرورتی ندارد افراد بازنشسته دوباره کار کنند و فضای جوانان را اشغال کنند.

 

 

۲ اَمرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید