اخبار

اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی در رابطه با آموزشگاههای عالی برتر زنجان

اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی در رابطه با آموزشگاههای عالی برتر زنجان
مدیر کل فنی و حرفه ای استان زنجان گفت:باید برای اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی در رابطه با آموزشگاه‌های عالی برتر استان زنجان برنامه‌ریزی انجام شود. ​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا انصاری در جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان افزود: اداره کل فنی و حرفه ای استان میزبان سومین جلسه شورا ی هماهنگی همزمان با آغاز هفته ملی مهارت میباشد

وی به نام‍گذاری ایام هفته ملی مهارت در استان زنجان اشاره کردو گفت: روز شنبه به نام آموزش فنی و حرفه‌ای، اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال، روز یک‌شنبه به نام آموزش فنی و حرفه‌ای، جوانان مهارت و تعالی و روز دوشنبه به نام آموزش فنی و حرفه‌ای بانوان مهارت و تعالی و سبک زندگی، روز سه‌شنبه نیز به نام آموزش فنی و حرفه‌ای فرهنگ کار و مهارت آموزشی، روز چهارشنبه به نام آموزش فنی و حرفه‌ای مربیان، افزایش توان ملی و روز پنج‌شنبه نخبگان مهارتی و توسعه و روز جمعه به نام روز کارآفرینی و ترویج آموزش فنی و حرفه‌ای نامگذاری شده است.

مدیر کل فنی و حرفه ای استان زنجان گفت: برنامه‌های دیگری نیز در هفته ملی مهتارت توسط اداره کل آموزش فنی و حرفهای استان زنجان برگزار می شود و  این برنامه‌ها در راستای فرهنگ مهارت و آموزش برگزار می‌شود.

انصاری تاکید کرد: باید برنامه‌ریزی برای اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی در رابطه با آموزشگاه‌های عالی برتر استان زنجان انجام شود.

وی گفت: میزبانی مسابقات ادارات کل آموزش فنی و حرفهای شمالغرب کشور برای دومین بار به میزبانی زنجان با حضور هفت تیم برگزار می‌شود.

مدیر کل فنی  و حرفه ای استان ز نجان تصریح کرد: امسال در هفته ملی مهارت یکی از برنامه‌های مهم  جلب حمایت آموزشی شرکت کیا و هیوندای در سطح کشور است و همایش تکنولوژی نوین با مشارکت شرکت هیوندای برای شاغلین این بخش برگزار می‌شود.

انصاری  گفت: در راستای حمایت‌های آموزشی، همایش تکنولوژی نوین با مشارکت شرکت هیوندای در زنجان برگزار می‌شود.

 

۲ اَمرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید