اخبار

افزایش اشتغال و تولید در فضای آلوده بداخلاقی امکانپذیر نیست

افزایش اشتغال و تولید در فضای آلوده بداخلاقی امکانپذیر نیست
استاندار زنجان گفت: در فضای آلوده بداخلاقی و هیاهوهای غیرمنطقی سیاسی و اجتماعی نمی‎ توانیم اشتغال و تولید را افزایش دهیم و اقتصاد را مقاوم و زمینه صادرات را در کشور فراهم کنیم.

 

اسدالله درویش امیری افزود: انتخابات و دوران رقابت به پایان رسیده و امروز زمان رفاقت، همدلی و هبستگی ملت ایران است.
وی اظهار کرد: ملت ایران با احساس مسئولیت و دفاع از کیان انقلاب و آرمانهای نظام با مشارکت حداکثری 75 درصدی پای صندوق‌های رای حاضر شدند و این حضور متعهدانه ملت ، سرنوشت چهار سال کشور را رقم زده است.
درویش امیری افزود: مشارکت بالای مردم در انتخابات موجب عزت، سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی و از همه مهمتر اعتبار بین المللی و اقتدار جهانی ملت ایران را به دنبال داشت.
استاندار زنجان ادامه داد: مقام معظم رهبری زمینه‌ مشارکت حداکثری مردم را فراهم کردند و شرایطی در کشور ایجاد شد که همه سلایق سیاسی درون نظام به پای صندوق‌های رای بیایند.
وی ادامه داد: با حضور همه سلایق سیاسی شور هیجان انتخاباتی در کشور فراهم شد و نتیجه آن مشارکت بالای مردم در پای صندوق های رای بود.
درویش امیری افزود: پیروزی اصلی انتخابات از آن مردم است و آنچه امروز انتظار بوده و توقع می رود این است که باید همه بداخلاقیهای دوران تبلیغات انتخاباتی بخاطر ملت ایران کنار گذاشته شود.
نماینده عالی دولت در استان زنجان بیان کرد: بر این اساس رفاقت را باید جایگزین بداخلاقی ها کنیم و ملت ایران انتظار دارند همه به کمک رئیس جمهوری منتخب بشتابند و به ایشان کمک کنند چرا که در سایه همدلی، هماهنگی، انسجام و وحدت است که دولت در سطح کشور و استانداری ها در سطح استان ها میتوانند زمینه توسعه و رشد کشور را فراهم کنند.
استاندار زنجان گفت: در سایه همدلی می توان شعار سال را محقق کرد و هر کسی پیرو و علاقمند منویات مقام معظم رهبری است، زمینه همدلی، وحدت و انسجام را فراهم کند.

 

۵ اَمرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید