اخبار

احداث نمایشگاه کفش در هیدج زنجان

احداث نمایشگاه کفش در هیدج زنجان
استاندار زنجان از احداث نمایشگاه در کنار واحدهای تولیدی کفش هیدج خبر داد و گفت: این کار دست واسطه‌ها را از این صنعت کوتاه می‌کند. ​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، اسدالله درویش‌امیری در جلسه کارگره اشتغال که به ریاست معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهار داشت: توسعه صنعت ریلی سبب پیشرفت کشور می‌شود.

وی با اشاره به نقش صنعت ریلی در فرآیندهای اقتصادی افزود: راه‌آهن با سابقه طولانی که در ایران دارد چرا نباید از تکنولوژی صنعت ریلی دنیا بهره‌مند شود.

استاندار زنجان با بیان اینکه را‌ه‌اندازی شرکت ایریکو، ظرفیت‌های خوبی در استان ایجاد  شده است، تصریح کرد: با حمایت دولت و با عقد قراردادهایی که برای ساخت واگن‌های متروهای تهران، شیراز و اصفهان در این شرکت بسته شده است، در حال حاضر در وضعیت مناسبی قرار دارد.

وی با اشاره به راه‌اندازی فاز دوم این شرکت خاطرنشان‌ کرد: هفته گذشته در جلسه مشترک با مسئولان و مدیرعامل بانک صادرات مشکل وام و تسهیلات این شرکت برطرف شده و امید است در یک سال آینده فاز دوم این شرکت راه‌اندازی شود.

درویش‌امیری با اشاره به اهمیت صنایع ریلی و بهره‌وری بالای استفاده از این نوع حمل و نقل گفت: ارزش سرمایه‌گذاری در شرکت ایریکو 3 میلیارد دلار است.

وی با ابراز خرسندی از ایجاد نمایشگاه در مجاورت واحدهای تولیدی شهر هیدج گفت: احداث این نمایشگاه سبب قطع شدن دست واسطه می‌شود.

استاندار زنجان با اشاره به توسعه خوشه کفش در شهر هیدج گفت: 140 واحد تولیدکننده کفش در هیدج باید دست به دست هم دهند تا پیشرفت‌های لازم را انجام دهند.

وی با اشاره به مشکلات تولیدکنندگان کفش گفت: همه تولیدکنندگان اذعان کردند ما از 50 درصد ظرفیت‌هایمان استفاده می‌کنیم و باید آن‌ها را در راستای صادرات حمایت کنیم تا از تمام ظرفیت‌هایشان استفاده کنند.

 

۷ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید