اخبار

خبرنگاران فریاد رسانان بی‌فریاد هستند

خبرنگاران فریاد رسانان بی‌فریاد هستند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه خبرنگاران فریاد رسانان بی‌فریاد هستند، گفت: خبرنگاران از بسیاری از خدمات اجتماعی محروم هستند، از همین رو می‌توان لقب سنگرسازان بی‌سنگر را به آنها نیز داد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، محمدرضا یوسفی در بازدید از خبرگزاری فارس استان زنجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و روز خبرنگار اظهار کرد: کار خبرنگاری و فعالیت در این عرصه سخت و طاقت‌فرسا است.

وی با اشاره به اینکه خبرنگاری به علت طاقتفرسا بودن آن جزو مشاغل سخت و زیان‌آور محسوب می‌شود، اضافه کرد: اهالی این حوزه مشکلات بسیاری دارند که باید برای حل آنها اقدامات اساسی انجام شود.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه خبرنگاران فریاد رسانان بی‌فریاد هستند، گفت: خبرنگاران از بسیاری از خدمات اجتماعی محروم هستند، از همین رو می‌توان لقب سنگرسازان بی‌سنگررا به آنها نیز داد.

یوسفی با بیان اینکه خبرنگاران جهادگران عرصه اطلاع‌رسانی هستند، افزود: در واقع خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسؤولان هستند.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از خبرنگاران با حضور در مناطق صعب‌العبور برنامههایی را پوشش می‌دهند که امکان حضور در آنها سخت است، گفت: رسیدگی بسیاری از مشکلات در مناطق محروم در نتیجه تلاش خبرنگاران در انعکاس به موقع مشکلات اقشار ضعیف حاصل شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در ادامه به تعامل مطلوب رسانه‌ها با اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان نیز اشاره کرد و افزود: امیدواریم درسایه  تعامل فی مابین بتوانیم از ظرفیت این نهاد تاثیر گزار در خدمت رسانی به مخاطبین بهرمند شویم.

 

۱۹ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید