اخبار

اولین جلسه ی کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان طارم برگزار شد.

اولین جلسه ی کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان طارم برگزار شد.
رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان طارم از برگزاری اولین جلسه ی جلسه کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان طارم خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، در ابتدای جلسه محمد حسن حسینی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان به عنوان دبیر جلسه با قرائت دستور جلسه به ارائه گزارش از برنامه های انجام شده در سال گذشته و جاری مطابق صورتجلسه و تشریح کامل برنامه اشتغال فراگیر دولت در سال 96 و ذیل  آن طرح های کارورزی و تکاپو پرداخت.

حسینی اظهار کرد: در خصوص طرح کارورزی با وجود اطلاع رسانی صورت گرفته توسط اداره تعاون،کار شهرستان طارم به روش های ارسال کتبی بخشنامه به واحدهای تولیدی ، صنعتی و خدماتی شهرستان و نیز صنوف مختلف ، نصب بنر و تماس تلفنی جهت پیگیری امر برای مشارکت واحدها و صنوف برای ثبت نام به عنوان واحد پذیرنده کارورز را در سطح شهرستان بسیار انجام شده و خواستار مشارکت دستگاه های عضو در فراخوان واحدهای زیر مجموعه در این مورد گردید.

وی گزارشی از روند اجرایی طرح تکاپو در استان ارائه نمود که با اشاره به بند 4 مصوبات چهارمین جلسه کارگروه اشتغال استان رسته منتخب و مصوب شهرستان طارم(رسته پر اشتغال) فعالیت های مبتنی بر فرآوری و بسته بندی محصولات کشاورزی (زیتون ، سیر ، انار ، میوه های هسته دار ، خشکبار و انگور) را عنوان نمود.

در ادامه صفری معاونت فرمانداری شهرستان طارم ضمن تشکر از اعضای جلسه از برنامه های خوب دولت برای ایجاد اشتغال و بالا بردن جمعیت شاغل کشور سخن به میان آورد و با تبیین برنامه های آتی دولت در زمینه اشتغال پیگیری کلیه طرح های منجر به اشتغال را تا حصول نتیجه نهایی با توجه به پتانسیل های موجود در شهرستان خواستارگردید

در پایان جلسه هریک از اعضای حاضر به ارائه گزارش از فعالیت های خود در زمینه ایجاد اشتغال و ارائه تسهیلات پرداختند.

۲۶ اَمرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید