اخبار

نخستین فن بازار بخش تعاون زنجان برگزار می شود

نخستین فن بازار بخش تعاون زنجان برگزار می شود
رئیس خانه تعاونگران استان زنجان گفت: نخستین فن بازار بخش تعاون این استان با رویکرد اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در مجموعه کارخانه کبریت زنجان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان احسان اعرابی افزود: این فن بازار همزمان با هفته تعاون از 13 تا 19 شهریور در مجموعه فرهنگی و تاریخی کارخانه کبریت سابق زنجان برگزار می شود.

وی یادآورشد: در این نمایشگاه شرکت های تعاونی دانش بنیان، تولیدی، صنعتی، کشاورزی، صنایع دستی، خدماتی، فنی و مهندسی، صنایع تبدیلی و مسکن استان زنجان حضور دارند.

اعرابی اظهار کرد: در این فن برنامه با ایجاد فن بازار بسترهای مناسبی برای ارائه دهندگان محصولات وخدمات به منظور تعامل بیشتر و کشف توانمندی های تعاونی ها، پیش بینی شده است.

رئیس خانه تعاونگران استان زنجان گفت: علاقه مندان برای شرکت در این فن بازار می توانند تا 31 مرداد برای ثبت نام به خانه تعاونگران استان مراجعه کنند.

پیش از این 2 فن بازار طی آذر سال 95 و 94 در استان زنجان برگزار شده است.در فن بازار، واحدهای خدماتی، تولیدی و تعاونی محصولات خود را برای یافتن سرمایه گذار و حامی مالی عرضه می کنند.

 

۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید