اخبار

بخش خصوصی موتور محرک تولید و اشتغال

بخش خصوصی موتور محرک تولید و اشتغال
رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: بخش خصوصی موتور محرک تولید و اشتغال است .

غلامحسین جمیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهارکرد: در سال‌های اخیر حجم وسیعی از سرمایه‌گذاری در استان و در کشور انجام شده که بخش قابل توجهی از آن نیز به مرحله بهره‌برداری رسیده است .

رئیس اتاق بازرگانی استان ادامه داد: با وجود اتفاقات خوبی که در بخش سرمایه‌گذاری کشور رخ داده ولی متاسفانه برخی از قوانین در کشور مبتنی بر واقعیت اقتصاد کشور نبوده و مشکلاتی را برای بخش خصوصی و نیز سرمایه‌گذاری ایجاد کرده است .

وی افزود: استفاده از مدیران جوان و کارآزموده می‌تواند مشکلاتی را که در اقتصاد ناشی از مدیریت ناصحیح است، حل کند چرا که بهره‌مندی و به کارگیری نیروهای جوان و زبده در بسیاری از کشورهای پیشرفته نیز نتایج مطلوبی داشته است و در این صورت استعدادهای نسل جدید نیز به کار گرفته می‌شود .

جمیلی با اشاره به تاثیر بخش‌خصوصی در اقتصاد، خاطرنشان کرد: بخش خصوصی موتور محرک تولید و اشتغال در جامعه است که می‌تواند سرمایه‌گذاری لازم را در راستای رشد اقتصادی و توسعه و تولید انجام دهد .

رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان، تصریح کرد: توجه به بخش تولید یکی از راهکارهای رفع مشکل اشتغال در کشور و بالتبع در استان است که این مهم با توجه به تولید و برنامه‌ریزی و نیز حمایت از تولیدکنندگان، به سرانجام میرسد.

 

۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید