اخبار

برگزاری اولین شب شعر با هدف ترویج ادبیات اجتماعی کار

برگزاری اولین شب شعر با هدف ترویج ادبیات اجتماعی کار
مدیر رفاه و امور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری اولین شب شعر با هدف ترویج ادبیات اجتماعی کار خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، مجتبی بازرگان با بیان این خبر افزود: همانطور که میدانیم ابعاد گسترده شب شعر و ادبیات از دیرباز سیطره وسیعی در میان اقشار مختلف جامعه ایران اسلامی داشته و شعرا با استفاده از هنر شعر، مسائل اجتماعی و چالش های فرهنگی جامعه را به تصویر کشیده اند.

وی ادامه داد: به همین منظور دفتر اداره کل امور فرهنگی با هدف ترویج ادبیات اجتماعی کار در نظر دارد با برگزاری اولین شب شعر، زمینه شناسایی و معرفی شعرای جامعه کار و تلاش کشور و آثار ادبی آنان را فراهم آورد.

بازرگان تصریح کرد: این شب شعر در محورهای، بیان جایگاه اجتماعی نیروی کار، اهمیت تلاش و کوشش و تقدس آن، خدمت به خلق از طریق خیر جمعی، ترویج نشاط اجتماعی، ایمان راسخ، حمیت و غیرت دینی، تمسک به اهل بیت سلام الله علیهم، وجدان کاری و مسئولیت پذیری و وطن پرستی برگزار می گردد.

وی اظهار کرد: در این راستا شاعرانی که در واحدهای تولیدی و صنعتی اشتغال به کار دارند می توانند نسبت به ارسال آثار ادبی خود اقدام نمایند.

گفتنی است اولین شب شعر در شهریور ماه امسال برگزار خواهد شد.

 

۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید