اخبار

دولت در چهار سال گذشته اقدامات خوبی انجام داده است

دولت در چهار سال گذشته اقدامات خوبی انجام داده است
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: دولت در چهار سال گذشته علی رغم وجود کمبودهای مالی و اعتباری اقدامات خوبی انجام داده و بسیاری از مشکلات حل شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی در پنجمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان که در مرقد نورانی شهدای گمنام برگزار شد، ضمن تبریک هفته دولت و روز پزشک گفت: در آستانه هفته تعاون نیز قرار داریم که به تمام تعاونگران و مردم این روزها را تبریک می گویم.

یوسفی با اشاره به دریافت رأی اعتماد وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی از مجلس ضمن عرض تبریک  به وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی اظهار کرد: امیدواریم با هدف گذاری که دولت برای ایجاد یک میلیون شغل در سال دارد ما هم بتوانیم دولت را دراستای رسیدن به این هدف بزرگ و مهم همراهی کنیم.

وی ادامه داد: یکی از رسالت های مهمی که ما برعهده داریم این است که در هفته دولت اقدامات دولت در 4 سال گذشته را به اطلاع مردم برسانیم، چرا که در 4 سال گذشته بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی که تعطیل بودند یا رونق نداشتند، فعالیت خود را از سر گرفتند و آغاز به کار کردند.

یوسفی با بیان اینکه استفاده از فضای مجازی و شبکه های مجازی برای اطلاع رسانی به مردم از ازاهمیت ویژه ای برخوردار هستند عنوان نمود: دستگاهها باید با رسانه تعامل داشته باشند و از ظرفیت رسانه ها برای اطلاع رسانی مخصوصا در هفته دولت استفاده نمایند.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی در پایان تصریح کرد: وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی دستاوردها و اقدامات زیادی در چهار سال گذشته داشته که دیده نشده اند و ما باید این وظیفه را انجام دهیم.

 

۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید