اخبار

فراهم شدن امکان دریافت سوابق بیمه شدگان تامین اجتماعی از طریق تلفن همراه

فراهم شدن امکان دریافت سوابق بیمه شدگان تامین اجتماعی از طریق تلفن همراه
مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: امکان دریافت سوابق بیمه شدگان تامین اجتماعی از طریق تلفن همراه با وارد کردن کد دستوری #1420*4 * فراهم شده است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و به نقل از خبرگزاری ایرنا مسعود علیاری گفت : بر این اساس بیمه شدگان تامین اجتماعی می توانند به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه خود، برای استعلام استحقاق درمان و فیش حقوقی مستمری بگیران و سوابق بیمه ای از طریق تلفن همراه اقدام کنند.
وی اظهار کرد: به همین منظور متقاضیان ابتدا به صفحه سامانه سوابق بیمه شدگان در سایت tamin.ir مراجعه و ثبت نام و سپس خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.
علیاری افزود: علاوه بر آن در راستای پاسخگویی و ایجاد رضایتمندی در مخاطبان سازمان تامین اجتماعی مرکز ارتباط مردمی 1420 سازمان(crm) راه اندازی شده است.
وی ادامه داد: بررسی ها نشان می دهد، شمار مستمری بگیران در این استان روند افزایشی داشته و این تعداد اکنون به 40 هزار نفر رسیده است.
مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان، علت روند تصاعدی شمار مستمری بگیران را قوانین بازنشستگی پیش از موعد و مشاغل سخت و زیان آور ذکر کرد.
وی گفت: با اقدامات انجام شده پرداختی مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان به روز شده و بدهی در این بخش وجود ندارد.
وی بیان کرد: این سازمان تلاش دارد با توجه به گستردگی گروه های تحت پوشش خدمات مناسب و بهتری به آنها ارائه شود و این مهم به رضایتمندی بیشتر منجر می شود.
شایان ذکر است، تعداد بیمه شدگان اصلی بیمه پرداز به این سازمان حدود 177 هزار نفر است و با احتساب سایر بیمه شدگان تبعی و مستمری بگیران اصلی و تبعی جمعیت تحت پوشش به 530 هزار نفر می رسد.

۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۴:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید