اخبار

سومین جلسه هماهنگی برنامه های هفته تعاون و مراسم دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر برگزار شد.

سومین جلسه هماهنگی برنامه های هفته تعاون و مراسم دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر برگزار شد.
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سومین جلسه هماهنگی برنامه های هفته تعاون و مراسم دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، در این جلسه حمید دنیایی مدیر امور تعاون اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه شاخص ترین برنامه هفته تعاون، جشنواره تعاونی های برتر می باشد عنوان نمود: دوازدهمین دوره جشنواره تعاونی های برتر سیزده ام شهریور ماه در سطح ملی در وزارتخانه و پانزده ام شهریور در سطح استانی برگزار میگردد که در استان رنجان نیز این جشنواره در محل سالن اجتماعات بورس زنجان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در جشنواره تعاونی های برتر 226 تعاونی شرکت کرده اند تصریح کرد: از بین این تعداد شرکت کننده 20 تعاونی در گرایش های مختلف و از طریق سامانه به عنوان تعاونی برتراستانی  انتخاب شده اند.

دنیایی اظهار کرد: برای ایجاد انگیزه در تعاونی هایی که در مناطق محروم قرار دارند و امکانات کافی برای ثبت نامنداشتند 10 تعاونی به عنوان تعاونی نمونه استان با نظر ادارات تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان های تابعه تجلیل خواهد شد.

وی عنوان نمود: امسال 2 تعاونی از استان در سطح ملی به عنوان تعاونی برتر ملی انتخاب شده اند که عبارتند از شرکت تعاونی داروسازان استان زنجان و شرکت تعاونی تلاشگران کفش هیدج که از این دو تعاونی نیز تجلیل خواهد شد.

دنیایی با اشاره به سایر برنامه های هفته تعاون گفت برگزاری نمایشگاه فن بازار بخش تعاون توسط نمایندگی خانه تعاونگران ایران در استان زنجان و از جمله این برنامه ها نصب بنر در سطح استان و شهرستان ها، رژه تعاونی های تاکسیرانی بعد از نماز جمعه از میدان قائم تا مصلی زنجان و جابجا کردن نمازگزاران بصورت رایگان، سخنرانی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی در نماز جمعه، دیدار با امام جمعه شهرستان زنجان و سایر برنامه هایی که به این مناسبت در طول این هفته برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به تقویم روز شمار هفته تعاون و نامگذاری روزها گفت: شنبه 11 شهریور ماه به عنوان تعاون و توسعه منطقه ای و روستایی (روستا تعاون)، یکشنبه تعاون و اشتغال زنان، دوشنبه تعاون، اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، سه شنبه تعاون، گسترش مشاغل خرد و خانگی، چهارشنبه تعاون، توسعه کارآفرینی و اشتغال، پنج شنبه تعاون، توسعه بازار و صادرات و جمعه به عنوان تعاون و ترویج کار جمعی نامگذاری شده اند.

 

۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید