اخبار

توسعه ی تعاونی ها باید توسعه ای همه جانبه باشد.

توسعه ی تعاونی ها باید توسعه ای همه جانبه باشد.
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استال زنجان گفت: توسعه ی تعاونی ها باید توسعه ای همه جانبه باشد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در سومین جلسه هماهنگی برنامه های هفته تعاون و مراسم دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر ضمن تبریک هفته دولت و هفته تعاون عنوان نمود: در زمان جنگ تعاونی ها نقش اساسی در تأمین نیازهای مردم داشتند و تعاونی ها مورد اعتماد کامل مردم بودند.

وی ادامه داد: باید بررسی شود که چرا تعاونی ها کارایی و اعتماد گذشته خود را ندارند و باید با حضور اساتید و تعاونگران فعال و بزرگ استان نقاط ضعف بخش تعاون را شناسایی کنیم و تعاونی ها باید در راستای جلب اعتماد مردم گام های مؤثری بردارند.

یوسفی با بیان اینکه اتاق تعاون بازوی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی می باشد تصریح کرد این اتاق باید با اداره کل هماهنگ باشد چرا که این اتاق جدا از اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان نمی باشد و براساس قانون امور تصدی گری توسط اتاق های تعاون و دیگر تشکل های تعاونی و امور حاکمیتی توسط اداره کل در استان انجام میپذیرد.

وی اظهار کرد: تعاونی ها باید با همدیگر همکاری و تعامل سازنده داشته باشند و اتحادیه های تعاونی باید با هم متحد و همسو و کمک حال یکدیگر باشند.

یوسفی با اشاره به اینکه تعاونی های مسکن نقش اساسی در توسعه شهر زنجان در حوزه مسکن داشته اندتصریح کرد: در حوزه مسکن مهر، استان زنجان جزو استانهای پیشرو و فعال بوده است.

وی تأکید کرد: بسیاری از محصولات استان از گمرک های سایر استان ها صادر می شوند، تعاونی های صادراتی باید فعال تر و پویاتر عمل کنند.

یوسفی با اشاره به اینکه تعاونی ها بهترین راه برای کاهش هزینه ها می باشد عناون نمود: باید الگوهای موفق تعاونی ها را برای جوانان جویای کار معرفی نمائیم.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در پایان تصریح کرد: هر تشکل تعاونی که بخواهد در استان شروع به کار کند و شکل بگیرد برای پیشرفت مورد حمایت کامل اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان می باشد و اداره کل تمام تلاش خود را برای حمایت کامل از حوزه تعاون به کار خواهد گرفت.

 

۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید