اخبار

هفته تعاون؛ فرصتی کوتاه برای معرفی بخشی تاثیرگذار

هفته تعاون؛ فرصتی کوتاه برای معرفی بخشی تاثیرگذار
مدیر روابط‌عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان با اشاره به فرا رسیدن هفته تعاون، گفت: هفته تعاون، فرصتی کوتاه برای ارایه عملکرد بخشی تاثیرگذار است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه روزهای هفته تعاون به عناوین مختلف مزین شده و متناسب با شعار هر روز، برنامه‌های مختلفی در سطح استان برگزار خواهد شد، افزود: «تعاون و توسعه منطقه‌ای و روستایی» عنوان اولین روز هفته تعاون است که بر اهمیت این بخش در توسعه مناطق روستایی اشاره داشته و ظرفیت‌های مناطق روستایی را در قالب شرکت‌های تعاونی می‌توان برای این روز متصور شد.

 

وی از دومین روز هفته تعاون به‌عنوان «تعاون و اشتغال زنان» یاد کرد و ادامه داد: جامعه زنان همواره ثابت کرده است که عملکرد موفقی در بخش تعاون داشته و رونق اقتصادی را به واسطه حضور زنان در قالب شرکت‌های تعاونی شاهد بوده‌ایم.

 

این مسئول در ادامه از «تعاون، اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» به عنوان یکی دیگر از عناوین نام‌گذاری شده برای هفته تعاون دانست و اظهار کرد: «تعاون، گسترش مشاغل خرد و خانگی» و «تعاون، توسعه کارآفرینی و اشتغال» را باید از دیگر نام‌های هفته تعاون در استان زنجان نامید.

 

مدیر روابط‌عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان از «تعاون، توسعه بازار و صادرات» و نیز «تعاون و ترویج کار جمعی» به‌عنوان عناوین دیگر این هفته یاد کرد و افزود: در این هفته شاهد برگزاری نمایشگاهی با عنوان نمایشگاه فن‌بازار در بخش تعاون با رویکرد اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال خواهیم بود

۱۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید