اخبار

بهزیستی استان زنجان در جشنواره شهید رجائی حائز رتبه برتر در شاخص های اختصاصی و عمومی شد

بهزیستی استان زنجان در جشنواره شهید رجائی حائز رتبه برتر در شاخص های اختصاصی و عمومی شد
مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت : بهزیستی استان زنجان برای چهارمین بار متوالی درسیزدهمین جشنواره شهید رجائی در ارزیابی شاخص های اختصاصی و عمومی ، حائز رتبه برتر شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و به نقل از روابط عمومی بهزیستی استان زنجان ، محمدمحمدی با اعلام این خبر گفت : شاخصهای اختصاصی بر اساس اهداف عملیاتی برنامه پنجم توسعه سالانه مشخص می گردد که به تعداد6 برنامه و بصورت سالانه و در پایان هر دوره بررسی و نقاط قوت و ضعف عملکرد دستگاه مربوطه مورد ارزیابی و تحلیل قرار می گیرد.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان افزود : شهیدان رجایی و باهنر نمونه بارز خدمتگزاری به مردم هستند و عملکرد این دو شهید پاسخگوی معیارهای نظری و عملی دستگاه‌های اجرایی برای خدمت به مردم هستند.

وی گفت : همچنین بهزیستی استان زنجان ، در گروه حمایتی سلامت و بهداشت به عنوان دستگاه برتر و در بین زیر مجموعه وزارت رفاه دستگاه دوم را از آن خود کرد. محمدی افزود : بهزیستی استان زنجان در بین 51 دستگاه های اجرائی موفق به کسب رتبه برتر در شاخص های اختصاصی و عمومی شد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد : شاخص های عمومی شامل 6 برنامه با آیتم برنامه مهندسی و نقش ساختار دولت ، دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری ، مدیریت سرمایه انسانی ، خدمات عمومی در فضای رقابتی ، صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری و استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد و شاخص های اختصاصی با 4 محور پیشگیری ، توانمند سازی ، پوششی و دسترسی است.

وی یادآور شد : در پایان این جشنواره از ایرج نوری کارشناس مسئول بودجه و برنامه ریزی نیز بعنوان کارمند نمونه و حسین باقری مسئول مدیریت عملکرد در عملیاتی نمودن شاخص های اختصاصی و عمومی تجلیل بعمل آمد شد.

وی افزود:همچنین در این جشنواره 3 دستگاه در محور شاخص های اختصاصی، 3 دستگاه در محور شاخص های عمومی ، 1 دستگاه در بیشترین رشد نسبت به سال گذشته ، 2 دستگاه در محور اقامه نماز و 1 دستگاه در محور اقتصاد مقاومتی شایسته تقدیر قرار گرفتند.

گفتنی است : سال گذشته بهزیستی استان زنجان حائز رتبه برتر در زمینه استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد گردید

۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید