اخبار

پرداخت تسهیلات در قالب تعاونی و در همه بخش ها

پرداخت تسهیلات در قالب تعاونی و در همه بخش ها
مدیرعامل صندوق مهر امام رضا (ع) استان زنجان گفت: با توجه به تغییر رویکرد صندوق در سالهای اخیر آمادگی لازم برای پرداخت تسهیلات در قالب تعاونی و در همه بخش ها وجود دارد

علی اصحابی در گفتگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، با بیان اینکه این تعداد پرداختی از طریق کارگروه مشخص پرداخت شده است، ابراز کرد: بیشترین تسهیلات پرداختی صندوق به ترتیب در بخش کشاورزی، صنعت و معدن و خدمات بوده است. البته در صورت اینکه اعتبار لازم تامین شود، با تعاملات صورت گرفته و بر اساس نیاز استان این پرداخت ها صورت خواهد گرفت.

 

مدیرعامل صندوق مهر امام رضا (ع) استان، از تغییر رویکرد صندوق در سالهای اخیر یاد کرد و یادآور شد: با این تغییر رویکرد، بیشتر پرداخت ها به تعاونی ها و افراد خویش فرما صورت می گیرد. همچنین در روستا نیز اولویت با تعاونی ها، کارآفرینان و خویش فرمایی هاست و با بررسی های صورت گرفته، در این زمینه کارشناسان در روستاها حضور یافته و از متقاضیان ثبت نام می کنند. 

 

اصحابی با بیان اینکه تاکنون در این زمینه انتظارات برآورده نشده است، گفت: تاکنون 10 تعاونی اعلام آمادگی کرده اند. البته آمادگی لازم برای پرداخت تسهیلات در قالب تعاونی و در همه بخش ها وجود دارد و متقاضیان می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

 

وی افزود: به لحاظ اینکه صندوق امسال ایجاد 2 هزار فرصت شغلی را متعهد شده است، اعتبارات صندوق بر اساس نیاز شهرستان ها توزیع می شود. همچنین بیشتر افرادی که در سامانه وزارت تعاون ثبت نام کرده اند نیز بررسی خواهند شد و البته این اعتبارات به منظور ساماندهی و بر اساس سبد مشاغل توزیع می گردد

 

 

۲۵ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید