اخبار

بسته‌های حمایتی از دانش‌آموزان و دانشجویان بهزیستی در زنجان ارائه می‌شود

بسته‌های حمایتی از دانش‌آموزان و دانشجویان بهزیستی در زنجان ارائه می‌شود
معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان زنجان گفت: بسته‌های حمایتی از دانش‌آموزان و دانشجویان بهزیستی در استان زنجان ارائه می‌شود.

فرهاد میرزایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: بهزیستی در راستای حمایت از جامعه هدف خود برنامه‌ها و رویکردهای حمایتی را در دستور کار قرار داده است.

وی با اشاره به حمایت‌های تحصیلی بهزیستی از دانش‌آموزان و دانشجویان عنوان کرد: در این زمینه جامعه هدف معاونت اجتماعی و توانبخشی زیر پوشش خدمات قرار می‌گیرد.

معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه در گذشته هزینه تحصیلی دانشجویان دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی به خود افراد پرداخت می‌شد، تصریح کرد: از سال‌های پیش دانشگاه آزاد و بهزیستی قراردادی منعقد کرده و همه دانشجویان زیر پوشش بهزیستی با ارائه گواهی‌نامه از خدمات این بخش بهره‌مند شده‌اند.

میرزایی با اشاره به اینکه براساس قرارداد بین دانشگاه آزاد و بهزیستی استان زنجان منعقد شده 20 درصد کل هزینه تحصیلی توسط دانشگاه آزاد پرداخت می‌شود، اضافه کرد: 80 درصد از هزینه نیز توسط بهزیستی پرداخت می‌شود.

وی عنوان کرد: در طول سال گذشته 400 میلیون تومان برای شهریه دانشجویان بهزیستی در دانشگاه آزاد پرداخت شده است.

معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه در دانشگاه‌های غیر انتفاعی نیز دانشجویان پرینت شهریه خود را به بهزیستی تحویل می‌دهند، ادامه داد: بر این اساس و سقف پرداختی‌ها به دانشجویان پرداخت کرده است.

میرزایی خاطر نشان کرد: دانشجویان دانشگاه زنجان نیز تا سقف 10 میلیون ریال کمک هزینه تحصیلی دریافت می‌کنند.

وی اضافه کرد: دانش‌آموزان نیز در طول سال چند بار از هزینه‌های تحصیلی برخوردار می‌شوند.

۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید