اخبار

برپایی 990 پایگاه جشن عاطفه‌ها در استان زنجان

برپایی 990 پایگاه جشن عاطفه‌ها در استان زنجان
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان از برپایی 990پایگاه جشن عاطفه‌ها در استان زنجان خبر داد

به گزارش  روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری فارس  هدایت صفری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جشن عاطفه‌ها در آستانه بازگشایی مدارس به‌ منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی استان زنجان در روزهای 23 و 24 شهریور و 19 مهرماه برگزار می‌شود. 

وی با اشاره به اینکه جشن عاطفه‌ها در استان زنجان به‌ منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان نیازمند به صورت سالانه برگزار می‌شود، افزود: جشن عاطفه‌ها امسال با شعار «مهر در انتظار همدلی »  در استان زنجان هم‌زمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان افزود: جشن عاطفه‌ها امسال نیز مانند سال‌های گذشته در روزهای 23 شهریور در پایگاه‌های کمیته امداد امام خمینی، 24شهریور در مصلی‌های نماز جمعه و 19 مهر در سطح مدارس استان زنجان برگزار می‌شود.

صفری با اینکه امسال 990 پایگاه  جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان این نهاد در استان دایر می‌شود، ادامه داد : رویکرد برگزاری جشن عاطفه‌ها  توجه به ارتقای  کیفیت برگزاری این مراسم ملی و معنوی با ایجاد ارتباط چهره به چهره با خیران، نیکوکاران، جامعه اصناف، جامعه پزشکی، واحدهای تولیدی و صنعتی است.

صفری با اشاره به اینکه جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تأمین هزینه‌های مورد نیاز دانش‌آموزان از ابتدای شهریورماه  سال جاری آغاز شده است، گفت: از ابتدای اجرای این طرح، تا کنون مبلغ 197 میلیون تومان جمع‌آوری و به‌ صورت هدفمند در بین دانش‌آموزان نیازمند هزینه شده است.

وی با بیان اینکه خیران زنجانی در سال گذشته 921 میلیون تومان در قالب جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد کمک کرده‌اند، افزود : این کمک‌ها به‌ منظور تأمین هزینه‌های تحصیلی و تهیه کیف، کفش، پوشاک و لوازم‌التحریر مورد نیاز دانش‌آموزان زیرپوشش کمیته امداد در قالب جشن عاطفه‌ها یک میلیارد و 300 میلیون تومان کمک‌های مردمی جمع‌آوری شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان به حمایت این نهاد از 3 هزار و 426 دانش‌آموز و دانشجوی مستعد نیازمند در سطح استان اشاره کرد و گفت : تلاش می‌کنیم با برگزاری جشن عاطفه‌ها هم‌افزایی لازم برای تأمین هزینه‌های تحصیلی و زمینه ادامه تحصیل این گروه از جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان با استفاده از کمک خیران فراهم شود.

 وی با دعوت از اقشار مختلف به‌ویژه دستگاه‌های اجرایی استان برای مشارکت در جشن عاطفه‌ها، افزود : همکاری و همراهی این دستگاه‌ها با کمیته امداد موجب به وجود آمدن همبستگی و تکامل اجتماعی و شکل‌گیری یک حرکت جمعی در حوزه فقرزدایی و محرومیت‌زدایی در سطح استان می‌شود.

صفری به بسترسازی برای توسعه مشارکت خیران از طریق الکترونیکی و غیرحضوری در جشن عاطفه‌های امسال خبر داد و گفت : خیران زنجانی می‌توانند با شماره‌گیری #۱*۸۸۷۷* و نرم‌افزار سکه کمک‌های خود را به دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد از طریق تلفن پرداخت کنند.

۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید