اخبار

مسابقه بزرگ تعاون در زنجان برگزار می‌شود

مسابقه بزرگ تعاون  در زنجان برگزار می‌شود
مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مسابقه بزرگ تعاون به مناسبت هفته تعاون در استان زنجان برگزار می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان حمید دنیایی اظهار کرد: مسابقه بزرگ تعاون با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، اتاق تعاون استان و اتحادیه و شرکت‌های تعاونی استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مسابقه بزرگ تعاون در موضوعات مختلف برگزار می‌شود، تصریح کرد: تعاون در قرآن و حدیث، عکس نوشته با موضوع تعاون، ایده‌های کسب و کار تعاونی از محورهای برگزاری این مسابقه است.

مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ادامه داد: برنامه‌های کاربردی اندرویدی با موضوع تعاون و تولید انیمیشن با موضوع تعاون نیز از دیگر محورهای برگزاری این مسابقه است.

دنیایی در ادامه به جوایز مسابقه بزرگ تعاون نیز اشاره کرد و گفت: به نفرات برتر مسابقات یک جایزه 10 میلیون ریالی، سه جایزه پنج میلیون ریالی، پنج جایزه 2 میلیون ریالی، 20 جایزه یک میلیون ریالی و 300 جایزه از محصولات تولیدی شرکت‌های تعاونی استان اهدا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار به مسابقه بزرگ تعاون از تاریخ پانزدهم شهریورماه تا سی‌ام آبان‌ماه است، تصریح کرد: اعلام اسامی برندگان در تاریخ 15 آذرماه همزمان با میلاد حضرت محمد (ص) خواهد بود.

مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به نحوه شرکت در مسابقه بزرگ تعاون بیان کرد: متقاضیان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به جاده گاوازنگ مجتمع ادارات اداره کل تعاون استان زنجان ارسال یا به آدرس پستی Taavonrace@gmail.com و یا شماره تلگرامی 09100741136 ارسال کنند.

۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید