اخبار

تسهیلات طرح رونق تولید بدون محدودیت اعطا می‌شود

تسهیلات طرح رونق تولید بدون محدودیت اعطا می‌شود
دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان زنجان با اشاره به اینکه ۱۳۸ واحد تولیدی کوچک و متوسط سال گذشته از تسهیلات طرح رونق تولید برخوردار شدند گفت: امسال اعطای تسهیلات محدودیتی ندارد و واحدهای متقاضی دارای شرایط می‌توانند از این وام‌ها استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان سید کوروش معالی در گفت‌وگو با خبرنگاران ،با اشاره به اقدامات شبکه بانکی استان در مورد طرح رونق اقتصادی اظهار داشت: بانک‌های استان اقدامات خوبی در رابطه با حمایت از صنعت و کشاورزی انجام داده‌اند.

وی با بیان اینکه شبکه بانکی در راستای اقتصاد مقاومتی باید اقدامات موثری انجام دهد گفت: شبکه بانکی استان اقدامات خوبی هم در سرمایه در گردش هم در سرمایه ثابت انجام داده است.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان زنجان با اشاره به اعطای تسهیلات 580 میلیاردی شبکه بانکی استان در سال گذشته تصریح کرد: شبکه بانکی به حدود 138 بنگاه کوچک و متوسط تسهیلات داده است.

وی افزود: سهمیه استان حدود 400 میلیارد بوده است ولی با عملکرد خوب شبکه بانکی استان حدود 12 درصد بیشتر تسهیلات داده‌ایم و این مبلغ به 580 میلیارد رسیده است.

معالی با ابراز خرسندی از عملکرد خوب شبکه بانکی استان گفت: شبکه بانکی استان با دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی هم سو است و اقدامات خوبی در زمینه اشتغال انجام داده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: استان زنجان جزو 10 استان برتر شبکه بانکی در کشور انتخاب شده است و این نشان از همکاری خوب شبکه بانکی با دستگاه‌های اجرایی استان است.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان زنجان گفت: امسال اعطای تسهیلات محدودیتی ندارد و هر استانی که بتواند تسهیلات بیشتری اعطا کند از رتبه بالاتری برخوردار است.

وی با تاکید بر اینکه باید دست به دست هم داد و زمینه تولید در کشور را بالا ببریم گفت: شبکه بانکی استان امسال این آمادگی را دارد تا به بنگاه‌های خرد، کوچک، متوسط و بزرگ اعطای تسهیلات هم در زمینه سرمایه در گردش و هم سرمایه ثابت اعطا کند.

معالی با بیان اینکه شبکه بانکی استان از واحدهای تولیدی مجدانه حمایت می‌کند ابراز کرد: امیدواریم واحدهای تولیدی با ظرفیت بالا محصول تولید کنند و مشکل اشتغال را کاهش دهند.

 

۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید