اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برای شرکت تعاونی سبزدانه طارم

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برای شرکت تعاونی سبزدانه طارم
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم از برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای کارگران و اعضای شرکت تعاونی سبزدانه شهرستان طارم در هفته تعاون خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد حسن حسینی اظهار کرد: کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برای شرکت تعاونی سبزدانه طارم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کارگاه آموزشی پشگیری از اعتیاد و سلامت روان برای کارگران شرکت تعاونی سبزدانه با همکاری اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم  برگزار می‌شود، ادامه د اد: این کارگاه با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان این شهرستان و با حضور کارشناس شبکه بهداشت و درمان و کارشناس تعاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و کارگران و اعضا شرکت برگزار می‌شود.

در ابتدای جلسه سعیدیان کارشناس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم، ضمن تشکر از حضور کارگران در کارگاه، به اهمیت و ضرورت برگزاری این دوره ها توضیحاتی داد.

خانم بهرامی کارشناس شبکه بهداشت و درمان به تعریفی از مواد و اهمیت پیشگیری از اعتیاد و معضلاتی بودن مواد مخدر در سطح جامعه و راه‌های مبارزه با مواد مخدر و درمان معتادان و آگاه‌سازی مردم از اثرات مواد مخدر و اینکه مصرف مواد مخدر باعث شکل‌گیری دشواری‌ها و مشکلات فردی خانوادگی و اجتماعی می‌شود و اعتیاد به مواد مخدر بخش قابل توجهی از منابع انسانی، سرمایه‌های اجتماعی و اقتصادی جامعه را از بین می‌برد که ابعاد بسیار منفی در بردارد و همچنین در خصوص سلامت روان توضیحاتی ارائه کرد.

۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۳:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید