اخبار

جلسه توجیهی طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی

جلسه توجیهی طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی
سرپرست اداره اشتغال اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری سومین جلسه توجیهی ، تشریحی طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی با رابطین شهرستانهای تابعه استان زنجان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا رهروی در این جلسه ضمن تبیین آیین نامه اجرایی طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی، به اهداف، شرایط احراز دانش آموختگان،  شرایط واحدهای پذیرنده و حمایت های منظور شده در طرح توضیحاتی را ارائه کرد

وی گفت : طرح کارورزی زمینه مناسب برای فراهم آوردن بسترهای اشتغال جوانان است که با حمایت دولت شروع شده و با توجه به سیاست های اجرایی دولت درخصوص تعامل هرچه بیشتر بین حوزه صنعت و دانشگاه است. طرح کارورزی زمینه مناسبی برای انتقال دانش دوطرفه و کسب تجربه برای فارغ التحصیلان جهت ورود به بازار کار می باشد.

رهروی در ادامه به تبیین شرایط فعلی بازار کار و ضرورت آموزش متناسب با فضای بازار کار و توانمندی فارغ التحصیلان جهت ورود به عرصه بازار کار و مقوله کارآفرینی پرداخت و گفت: متقاضیان طرح کارورزی باید درجریان جزئیات طرح قرار بگیرند و نحوه تعامل آنها با واحدهای پذیرنده را بدانند که این جلسات نیز در همین راستا برگزار شده است.

در پایان مقرر شد اعضاء راهنمایی و اطلاع رسانی لازم در خصوص معرفی طرح مورد اشاره، ثبت نام  متقاضیان ( واحدهای پذیرنده و کارورز ) واجد شرایط را در سامانه https://karvarzi.mcls.gov.ir  بعمل آورند.

۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید