اخبار

اعزام رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان برای بررسی حادثه دندی

اعزام رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان برای بررسی حادثه دندی
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از اعزام رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان برای بررسی حادثه دندی خبر داد و گفت: علت حادثه در دست بررسی است
 
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضا یوسفی  اظهار کرد:  در محل تخلیه شرکت فرآوری روی دندی، اتفاق ریزش رخ داده است که بر اساس آن یک راننده بیل مکانیکی و یک راننده کامیون گرفتار می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه راننده بیل مکانیکی به محض مشاهده ریزش از محل حادثه فرار می‌کند، گفت: راننده کامیون نیز از خودرو خارج می‌شود، اما نمی‌تواند خود را نجات دهد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه نیروهای امدادی در محل حادثه مشغول یافتن راننده کامیون هستند، تصریح کرد: فعلا خبری از راننده نیست.

یوسفی با اشاره به اینکه به محض اطلاع از موضوع رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان به همراه بازرسان اداره به محل حادثه اعزام شده‌اند، گفت: علت حادثه در دست بررسی است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تلاش همه نیروهای حاضر در صحنه نجات راننده کامیون به صورت زنده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: بنا به اخبار واصله جدید علت حادثه ریزش کیک معدنی و محبوس شدن راننده در زیرآور بوده که در پی آن یک راننده بنام حامد احمدی زیر باطله‌های معدنی محبوس شده است.
یوسفی ادامه داد: البته فعلا فوت نامبرده  تایید نشده و تیم اورژانس در محل حضور دارند و رئیس شهرستان و بازرسین کار به محل حادثه اعزام شده‌اند و از مرکز استان هم به منظور امدادرسانی کمک خواسته شده است.

لازم به ذکر است، صبح امروز دو راننده شامل راننده بیل مکانیکی و راننده کامیون کارخانه فرآوری دندی در حال تخلیه کیک که در 2.5 کیلومتری معدن که در اطراف روستاهای منطقه بودند، در اثر ریزش اطراف محل تخلیه در میان فوج عظیمی از آوار گیر می‌کنند که راننده بیل مکانیکی موفق به فرار از حادثه شده و متاسفانه راننده کامیون گیر می‌افتد که طبق گفته مسؤولان فعلا خبری از راننده کامیون نیست.

۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید