اخبار

دوره آموزشی جعبه ابزار کارآفرینی برگزار شد.

دوره آموزشی جعبه ابزار کارآفرینی برگزار شد.
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: دوره آموزشی جعبه ابزار کارآفرینی با حضور حسین حسینی راد از مؤسسه آموزش عالی تحلیلگران صنعت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، در این دوره آموزشی که با حضور کارکنان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و ادارات شهرستانی در سالن وحدت اداره کل برگزار شد حسین حسینی راد مدرس این دوره با اشاره به اینکه علم تجربه ای می باشد که به صورت مکتوب درآمده و دانش را تشکیل می دهد گفت: بسیاری از کارآفرینان آموزش ندیده اند ولی در دوره های مختلف شرکت می کنند تا تجربه و اطلاعات خود را افزایش دهند.

وی تصریح کرد: بسیاری از کسب و کارها در ابتدای راه خود با شکست مواجه می شوند و افزایش دانش برای از بین بردن این شکست ها می باشد.

حسینی با بیان تعریف کار آفرینی از زبان شوم پیتر و ویژگی های کارآفرینی گفت: هدفمند بودن یکی از ویژگی های اصلی کار آفرینان و خلاقیت، پیشرو بودن، آینده نگری، ریسک پذیر بودن از دیگر ویژگی های کارآفرینان می باشد.

وی با بیان اینکه انتقاد پذیر بودن از دیگر ویژگی های بارز کارآفرینان می باشد اظهار کرد: ایجاد اشتغال و خلق ثروت را کارآفرینان دوست دارند.

حسینی راد با اشاره به اینکه یک کارآفرین می داند که مردم فقط برای پول کار نمی کنند عنوان نمود: کارآفرین ها افرادی هستند که با افراد باهوش تر از خود می توانند کار کنند.

وی در پایان تصریح کرد: در مسیر کارآفرینی مشکلات زیادی وجود دارد که کارآفرین متحمل می شود و مهم پایان راه و رسیدن به موفقیت می باشد.

 

۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۳:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید