اخبار

لزوم اخذ برش‌های شهرستانی از دستگاه‌های استانی برای حل مشکل اشتغال

لزوم اخذ برش‌های شهرستانی از دستگاه‌های استانی برای حل مشکل اشتغال
سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان گفت: بر لزوم اخذ برش‌های شهرستانی از دستگاه‌های استانی توسط اعضای کمیته و دستگاه‌های ذیربط برای بررسی و تصویب در کمیته اشتغال شهرستان تاکید کرد.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان جمال‌الدین مرادی در جلسه هماهنگی کمیته اشتغال شهرستان ماهنشان، هدف از تشکیل این جلسه را ایجاد هماهنگی و انجام اقدامات لازم پیش از برگزاری کمیته اشتغال شهرستان (برنامه اشتغال فراگیر) توسط اعضا عنوان کرد

وی در ادامه به منظور شفافیت بیشتر و رفع برخی ابهامات احتمالی در طرح فوق به فرایند اجرایی برنامه اشتغال فراگیر (تقسیم کار دستگاهی) نکاتی را به اعضاء حاضر در جلسه بیان کرد.

سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان با بیان اینکه سهم هر یک از دستگاه‌های شهرستانی و استانی در ایجاد فرصت‌های شغلی در برنامه اشتغال فراگیر پیش‌بینی شده است، بر لزوم اخذ برش‌های شهرستانی از دستگاه‌های استانی توسط اعضای کمیته و دستگاه‌های ذیربط برای بررسی و تصویب در کمیته اشتغال شهرستان تاکید کرد.

مرادی به طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی، طرح مشوق‌های بیمه سهم کارفرمایی، طرح کارورزی دانش‌آموختگان دانشگاهی و طرح روستا تعاون نکاتی را عنوان کرد.

در ادامه نماینده فرماندار به تشریح و تبیین جزئیات طرح پرداخته و ضمن در خواست ارائه گزارش توسط اعضا، بر لزوم اخذ برش‌های شهرستانی اشتغال در موعد زمانی مقرر تاکید کرد.

در پایان اعضای حاضر در جلسه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته درباره اخذ سهمیه شهرستانی به جزئیات طرح از جمله مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی، طرح کارورزی‌، مشوق‌های بیمه‌ای نکاتی را بیان کرده و بر همکاری و همراهی با دولت تدبیر و امید برای رسیدن به اهداف پیش‌بینی شده در طرح تاکید کرد.

 

۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید