اخبار

اولین جلسه کارگروه اجرایی و اطلاع رسانی دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان زنجان برگزار شد.

اولین جلسه کارگروه اجرایی و اطلاع رسانی دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان زنجان برگزار شد.
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری اولین جلسه کارگروه اجرایی و اطلاع رسانی دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان زنجان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در آغاز جلسه با اشاره به نقش و اهمیت کارآفرینی و سابقه درخشان کارآفرینان در توسعه، بیان داشت: ترویج و اشاعه مفهوم کارآفرینی، بستر سازی برای فرهنگ حامی کارآفرینی و مهمتر از همه، تربیت افراد به ویژه تحصیل کردگان برای تمامی جوامع به خصوص برای جوامع در حال توسعه ای مانند ایران از اهمیت و ضرورت حیاتی برخوردار است.

وی در ادامه به تشریح اهداف دوازدهمین جشنواره انتخاب کار آفرینان برتر سال ۱۳۹۶ پرداخت و افزود: یکی از برنامه های مهم اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به رسالت و وظایف خود، انجام فعالیت های بنیادی در خصوص توسعه و ترویج کارآفرینی می باشد و بدین منظور هر ساله این اداره کل با هدف شناسایی کارآفرینان در استان و انتخاب برترین ها و معرفی آنان به عنوان الگوهای برتر به آحاد جامعه خصوصا جوانان، اقدام به برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر می نماید.


در ادامه این جلسه محمدرضا آبی پور قائم مقام و مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل به برگزاری باشکوه تر این جشنواره تاکید کرد و توضیحاتی را پیرامون نحوه ثبت نام کارآفرینان و داوران این جشنواره عنوان کرد.


آبی پور افزود: در سال جاری کارآفرینان بنگاه های اقتصادی  که میخواهند در زمینه اشتغال و سرمایه گذاری در یک فضای رقابتی، حضور چشم گیری داشته باشند باید در این جشنواره ثبت نام و شرکت کنند.

۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید