اخبار

اجرای طرح مسکن مهر از اقدامات معجزه آسای دولت درحل مشکل مسکن است

اجرای طرح مسکن مهر از اقدامات معجزه آسای دولت درحل مشکل مسکن است
استاندار زنجان گفت : اجرای طرح مسکن مهر در مناطق مختلف کشور از اقدمات معجزه آسای دولت نهم و دهم در حل مشکل مسکن به خصوص برای اقشار محروم و آسیب پذیر جامعه است

'به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان:محمد رئوفی نژاد'  درگفت وگو با خبرنگار ایرنا، بابیان اینکه دولت دهم با به کارگیری تجربیات دولت نهم اقدامات عملیاتی و گستره تری را در این بخش در دستور کار قرارداد، افزود: با سازوکارهایی که دولت دهم به کار بست، امروز به جرات می توان ادعا کرد که تا پایان سال 90 هیچ یک از افراد واجد شرایط دریافت مسکن مهر درکشور فاقد مسکن نخواهند بود.
وی،ساخت و سازهای وسیع مسکن مهر را موجب انقلاب و تحولی عظیم در این بخش دانست و یادآورشد: با نگاه ویژه و همت و تلاش مضاعف دولت عدالت محور در این بخش، امروز مسکن از کالای سرمایه ای به کالای مصرفی تبدیل شده است.
رئوفی نژاد، اجرا و اتمام پروژه های مسکن مهر رااز اولویتهای اصلی دولت دهم عنوان کرد و افزود: درزمان حاضر تمام بسترهای لازم برای مسکن دار شدن واجدین شرایط مسکن مهر در کشور فراهم است و ثبت نام از واجدین شرایط ادامه دارد.
وی با بیان اینکه زنجان اولین استانی بود که در مرحله اول واگذاریهای مسکن مهر در کشور، کلید سه هزار و 527 واحد مسکونی را تحویل داد، افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده دهه فجر امسال نیز سه هزار و 500واحد مسکونی مهر تحویل متقاضیان در این استان خواهد شد.
استاندار زنجان اظهارداشت: 11هزار و 400واحد مسکونی مهر سهمیه استان زنجان تعیین شده بود که در زمان حاضر برای ساخت 14هزار و 600 واحد مسکونی مهر در استان برنامه ریزی شده است.
رئوفی نژاد، اعطای تسهیلات لازم را موجب برداشته شدن گامهای بلند در بخش مسکن دانست و گفت : امروز استان زنجان به لحاظ شمار واحدهای مسکونی در دست ساخت و احداث شده جایگاه چهارم و در جذب تسهیلات مسکن مهر رتبه اول را در کشور دارد.
وی قیمت تمام شده هر مترمربع واحد مسکونی مهر در این استان را بین دومیلیون و 800 هزار ریال تا سه میلیون و 100هزار ریال ذکرکرد و یادآورشد: هر فرد واجد شرایط مسکن مهر تنها با 50 تا 60میلیون ریال آورده در این استان صاحب مسکن میشود

۵ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید