اخبار

طرح بازرسی الکترونیک هوشمندکارگاههای فعال استان زنجان درتمامی شعب تامین اجتماعی از15/7/96 اجرایی شد

طرح بازرسی الکترونیک هوشمندکارگاههای فعال استان زنجان درتمامی شعب تامین اجتماعی از15/7/96 اجرایی شد
مسعود علیاری مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان ؛ طرح بازرسی الکترونیک هوشمند کارگاههای فعال استان زنجان در تمامی شعب تامین اجتماعی از 15/7/96 اجرایی شد
وی  با تاکید بر ارائه خدمات نوین به افراد تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد : در این خصوص آموزشهای لازم به کارکنان واحد های ذیربط داده شده است .

مدیر کل استان تصریح کرد ؛بعداز بازرسی ازکارگاههای تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی نتیجه بازرسی طی پیامکی به کارفرمایان ارسال می شود که می توانند  از طریق پورتال سازمان مشاهده کنند و دیگر نیازی به مراجعه وابلاغ واز سوی شعب تامین اجتماعی  نمی باشد و همچنین کارفرما و بیمه شده می توانند به فرایند بازرسی اعتراض کرده و آن را در پورتال ثبت کنند .

علیاری به سیستم بازرسی هوشمند اشاره کرد و گفت : بازرسی های کاغذی و دستی حذف شده و دیگر نیازی به چاپ گزارش نیست و تبلت جایگزین کاغذ شده است .

مدیر کل استان صرفه جویی در منابع و زمان بازرسی ، اتصال به بانک اطلاعاتی سازمان ثبت احوال ،پست ،امکان انتقال آنی و فوری اطلاعات بازرسی به سامانه نرم افزاری سازمان و امکان گرفتن عکس از کارکنان کارگاههای مذکور وتحت پوشش قرار دادن کلیه بیمه شدگان شاغل در تمامی کارگاهها از مزایای این طرح بر شمرد .

 

۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید