اخبار

پرداخت 250 میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون در زنجان

پرداخت 250 میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون در زنجان
مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان از پرداخت 250 میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون در زنجان خبر داد و گفت: اهداف این بانک در زمینه پرداخت وام ازدواج تحقق یافته است.
علی قربانی ظهر امروز در همایش روستا تعاون اظهار کرد: بانک توسعه تعاون به عنوان بانک تخصصی بخش تعاون سالانه خدمات متعددی در کمک به روستائیان و کشاورزان انجام می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه در چند سال اخیر 10 درصد از منابع صندوق توسعه ملی برای ارائه تسهیلات در بخش کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد و کمک خیلی خوبی به بخش کشاورزی کشور  است، افزود: در همین راستا یک و نیم میلیارد دلار تصویب شده است که در اختیار توسعه اشتغال در مناطق روستایی و عشایری قرار گیرد.

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان گفت: بانک توسعه تعاون در کنار سایر بانک‌ها توزیع این اعتبارات را در حال انجام دارد و در زنجان نیز در شهرستان‌های مختلف پیگیری خواهد کرد.

قربانی همچنین به اجرای طرح روستا تعاون نیز اشاره کرد و افزود: هدف از اجرای طرح روستا تعاون توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی روستاها است و در قالب آن فعالیت‌های توسعه‌ای روستا بر مبنای بهره‌گیری از استعدادها و ظرفیت‌های موجود در روستا و یا عضویت ساکنان روستایی است.

وی در ادامه گزارشی از عملکرد بانک توسعه تعاون در بخش‌های مختلف ارائه کرد و گفت: بانک توسعه تعاون امسال ۲۵۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده و اهداف وام ازدواج این بانک تحقق یافته است.

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان با بیان اینکه سال قبل نیز ۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون زنجان پرداخت شد، تصریح کرد:  در این بخش تحقق برنامه برای مددجویان کمیته امداد ۱۱۰ درصد و مددجویان بهزیستی ۹۰ درصد و  تسهیلات ازدواج 100 درصد بوده است.

۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید