اخبار

اعضای هیات مدیره و بازرسان مجمع نمایندگان کارگری استان زنجان معرفی شدند

اعضای هیات مدیره و بازرسان مجمع نمایندگان کارگری استان زنجان معرفی شدند
رئیس اداره تشکلهای کارگری و کارفرمایی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت : اعضای هیات مدیره و بازرسان مجمع نمایندگان کارگری استان زنجان معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان زینب ادیب تنها رئیس اداره تشکلهای کارگری و کارفرمایی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت : در این انتخابات که با حضور 41 نفر از نمایندگان کارگران شرکتها از مجموع 69 نفر در محل سالن وحدت اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار گردید .

وی افزود : پس از اخذ رای و شمارش آراء از تعداد 41 آرای ریخته شده به صندوق و با کسب اکثریت نسبی آرای حاضران ، اعضای اصلی و علی البدل انتخاب شدند .

وی در ادامه افزود : در این انتخابات 9 نفر به عنوان اعضای هیات مدیره با اسامی : آقایان محمد حسن ندرلو با 40 رأی ،افشین رحمانیان با 36 رأی ،عباس صادقی فرد با 36 رأی ، سعید محرمخانی با 25 رأی ، محسن لطفی با 24 رأی ، ابراهیم حیدری با 17 رأی ، حسین بیات با 16 رأی ، رسول نجفی با 14 رأی و منصور تاران با 11 رأی که  (7 نفر عضو اصلی و 2 نفر عضو علی البدل) و 5 نفر به عنوان بازرس با اسامی : آقایان حسنعلی نوروزی با 30 رأی ، مهدی غفاری با 26 رأی ، مرتضی اشتری با 18 رأی ، حمید نجفلو با 14 رأی و محمد صادقی تجلی با 4 رأی که( 3نفر بازرس اصلی و 2 نفر بازرس علی البدل ) انتخاب شدند.

ادیب تنها در همین خصوص اظهار امیدواری کرد که سایر تشکلات کارگری و اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان  همکاری‌های لازم را با این تشکل رسمی کارگری انجام دهند

۲۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید