اخبار

پیام مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت هفته تربیت بدنی

پیام مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت هفته تربیت بدنی
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان با صدور پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت

در متن این پیام آمده است

بسمه تعالی
برادر ارجمندم جناب آقای علی جوان
مدیرکل محترم اداره ورزش و جوانان استان زنجان
سلام علیکم

ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی، در زندگی امروز دارد. وموجب رمز سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت ،ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است و بر این اساس وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزش ها محسوب می شود. از این منظر ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان نبوده و باید شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزشی، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی، مورد اهتمام همه خانواده ها و تک تک اقشار جامعه علی الخصوص کارگران، قرارگیرد.
اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی نیز برای ارتقای نشاط و شادابی جامعه ورزش را بخش مهمی از برنامه های خود قرار داده است . ورزش برای همه اقشار جامعه مهم است اما باید برای کارگران از اهمیت بالایی برخوردار باشد چرا که کارگر ورزشکار علاوه بر اینکه می تواند نقش مهمی در سالم سازی فضای کار داشته باشد در اجتماع و خانواده نیز فردی سالم و تاثیر گذار خواهد بود .
اینجانب فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را به کلیه دست اندرکاران امر تربیت بدنی و ورزش علی الخصوص حضرتعالی وهمکاران محترمتان و همچنین مربیان ،ورزشکاران ،داوران ،پیشکسوتان، قهرمانان ورزشی وکلیه حامیان ورزشی استان زنجان تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون جامعه ورزش کشور را مسئلت می نمایم.
                                                                                            محمدرضا یوسفی
مدیرکل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی

۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید