اخبار

پایان مهرماه آخرین فرصت ثبت نام در دوازدهمین جشنواره امتنان ازکارآفرینان برتر

پایان مهرماه آخرین فرصت ثبت نام در دوازدهمین جشنواره امتنان ازکارآفرینان برتر
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان گفت: آخرین فرصت ثبت نام کارآفرینان برای شرکت در دوازدهمین جشنواره استانی امتنان از کارآفرینان برتر، 30مهرماه میباشد

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی  افزود: ثبت نام از کارآفرینان استان، از 11 شهریور شروع شده و تا پایان روز 30 مهرماه سال جاری ادامه دارد.
احدی هدف از برگزاری جشنواره های کارآفرینی را اشاعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، تاکید بر خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های اقتصادی صنعت، خدمات و کشاورزی، توسعه کسب و کارهای کارآفرینانه برشمرد.
وی با بیان اینکه معرفی کارآفرینان برتر به جامعه به عنوان الگوهای موفق در ترغیب و تشویق جوانان و دانش آموختگان دانشگاهی برای انجام فعالیت های کارآفرینانه نقش بسزایی دارد، اظهار کرد: برگزاری جشنواره تجلیل و امتنان از کارآفرینان در راستای منویات رهبر معظم انقلاب در جهت تقویت خودباوری، روحیه کار جمعی، ابتکار و اهتمام به ارتقای کیفیت تولید است.
وی افزود: تمامی صاحبان کسب و کار دارای نوآوری و خلاقیت می توانند در مهلت اعلام شده به آدرس اینترنتیwww.karafarinanebartar.irمراجعه و نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم ها و ارسال مستندات اقدام کنند.
احدی اضافه کرد: از سه بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات، کارآفرینان برتر استانی انتخاب و به جشنواره ملی معرفی می شوند

 

۲۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید