اخبار

واحدهای مسکونی خبرنگاران زنجان تا پایان سال آینده واگذارخواهد شد

واحدهای مسکونی خبرنگاران زنجان تا پایان سال آینده واگذارخواهد شد
مدیر عامل شرکت تعاونی مسکن خانه مطبوعات استان زنجان، گفت: بر اساس برنامه زمانبندی، واحدهای مسکونی خبرنگاران زنجان تا پایان سال آینده واگذار خواهد شد.

'مسیح الله سلطانی'در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، تعداد این واحدهای مسکونی را 60 دستگاه ذکر کرد و افزود: در زمان حاضر این واحدها از پیشرفت فیزیکی 60 درصد برخوردار هستند.
وی، اظهار داشت: برای احداث این تعداد واحد مسکونی که عملیات اجرایی آن از سال 88 آغاز شده، تاکنون بالغ بر 15میلیارد ریال اعتبار هزینه صرف شده که بخش عمده ی آن از محل تسهیلات بانکی می باشد.
سلطانی، با یادآوری اینکه تاکنون هریک از اعضا برای احداث این واحدهای مسکونی مبلغ 70 میلیون ریال به حساب خانه مطبوعات استان زنجان واریز کرده اند، گفت: زیربنای مفید هر کدام از این واحدهای آپارتمانی 85 متر مربع می باشد.
عضو هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن خانه مطبوعات استان زنجان نیز از پیشرفت فیزیکی واحدهای مسکونی خبرنگاران در زنجان ابراز خرسندی کرد و گفت: در زمان حاضر مراحل سفت کاری این واحدها به اتمام رسیده و مرحله نازک کاری آغاز شده است.
'مسعود الماسی'، افزود: این تعداد واحد مسکونی آپارتمانی در دو بلوک 30 واحدی احداث شده است و تلاش می شود قبل از برنامه زمانبندی، تکمیل و به اعضا تحویل شود.
وی، بابیان اینکه ساخت این واحدهای مسکونی بر اساس ضوابط فنی مهندسی و معماری روز است، اظهارداشت: مصالح ساختمانی به کار رفته در این واحدها نیز از نوع مرغوب می باشد بطوریکه اداره کل تعاون استان زنجان از آن به عنوان 'نمونه' یاد کرده است.
الماسی ، از همکاری و تعامل دستگاه های ذیربط در احداث این واحدهای مسکونی قدردانی کرد و گفت: این واحدها در مناسبت ترین منطقه شهر زنجان، احداث شده است و آینده بسیار روشنی برای آن پیش بینی می شود

۱۵ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید