اخبار

دومین نشست قائم مقام و مدیر توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان با کاریابی های استان

دومین نشست قائم مقام و مدیر توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان با کاریابی های استان
قائم مقام و مدیر اشتغال و توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری دومین نشست قائم مقام و مدیر توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان با کاریابی ها و رؤسای ادارات شهرستانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، در این جلسه محمد رضا آبی پور قائم مقام و مدیر اشتغال و توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه گفت: در هر سازمانی اگر بخواهیم خوب عمل کنیم باید جلساتی برگزار شود که این جلسات یا برای اشاعه و اطلاع رسانی یک مطلب جدید است و یا همفکری و دریافت نظرات اعضاء برای اتخاذ یک تصمیم است و بنده همواره خواسته ام با نظرخواهی از مدیران فرم کاریابی درباره توسعه خدمات این صنف تصمیم بگیرم .

وی اظهار کرد: اگر بخواهیم در کارها نتیجه بگیریم باید چالش ایجاد شود و اگر این چالش ایجاد نشود تحولی هم صورت نخواهد پذیرفت.

آبی پور تصریح کرد: طرح کارورزی یک فرصت است که باید از این فرصت به خوبی استفاده گردد و باید با کم کاری این فرصت را از دست بدهیم.

وی عنوان نمود: انجمن کاریابی ها باید فعال شود تا از دل این انجمن ایده ها نو و پیشنهادهای کاربردی برای گذر از مشکلات پیش رو بیرون آید.

در ادامه محمدرضا رهروی سرپرست اداره اشتغال و هدایت نیروی کار اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان به ارائه گزارشی از عملکرد کاریابی ها در سطح شهرستان ها در شش ماهه نخست سال 96 پرداخت.

وی با اشاره به عملکرد شش ماهه نخست سال 96 کاریابی ها با توجه به برنامه کاری عنوان نمود: شهرستان ابهر 420، شهرستان زنجان 245، شهرستان خرمدره 130، شهرستان سلطانیه 15 و شهرستان خدابنده 4 بکارگماری از طریق کاریابی ها داشته اند.

رهروی به رتبه بندی کاریابی ها در شش ماهه نخست سال 96 اشاره نموده و گفت: کار یابی کارآفرین شهرستان ابهر با 180 به کار گماری در رتبه نخست کاریابی ها در سطح استان قرار دارد و کاریابی های کارآمد شهرستان ابهر، کاریابی کاریابان شهرستان خرمدره، کاریابی کاردان شهرستان ابهر به ترتیب در رتبه های دوم تا چهارم قرار گرفته اند.

در پایان هر یک از حاضرین در جلسه به بیان نقطه نظرات و راهکار برای فعال تر شدن کاریابی ها و استخدام نیرو از طریق کاریابی ها پرداختند.

۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۴:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید