اخبار

42 میلیون نفر در کشور تحت پوشش خدمات سازمان تامین اجتماعی هستند

42 میلیون نفر در کشور تحت پوشش خدمات سازمان تامین اجتماعی هستند
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه 42 میلیون نفر در کشور تحت پوشش خدمات این سازمان هستند، گفت: هم اکنون بالغ بر سه میلیون و 200 هزار مستمری بگیر و بازنشسته از این سازمان خدمات دریافت می کنند
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و به نقل از خبرگزاری  ایرنا، عبدالرحمن تاج الدین در نخستین جلسه شورای هماهنگی تامین اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی همواره و به صورت پیوسته برای تامین امنیت اجتماعی بیمه شدگان تلاش می کند، افزود: متأسفانه در یک مقطعی، سازمان مورد جفا قرار گرفت، تا آنجا که دست مایه برخوردهای جناحی شد.
وی به ظرفیت های گسترده سازمان تامین اجتماعی در عرصه های مختلف بیمه ای، درمانی و اقتصادی اشاره کرد و ادامه داد: اعتلای بیش از پیش سازمان تامین اجتماعی در گرو هم افزایی بین اجزای مختلف آن است.
تاج الدین به اقدامات سازمان تامین اجتماعی طی دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: بر اساس آمارهای موجود، در چهار سال دولت یازدهم به اندازه یک دهه در عرصه تجهیز، بهینه سازی و گسترش و توسعه فضای درمانی در کشور، فعالیت انجام شد.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه هم اکنون این سازمان ماهانه بالغ بر 6 هزار میلیارد تومان صرف تجهیز منابع در کشور می کند، اظهار کرد: متاسفانه ظرفیت سازمان تامین اجتماعی چنانکه باید، شناخته نشده است.
وی به تشکیل شوراهای هماهنگی تامین اجتماعی در استان ها اشاره کرد و افزود: هدف از راه اندازی این شوراها که اعضای آن متشکل از مدیران و اعضای تامین اجتماعی در عرصه های مختلف است، شناساندن ظرفیت های سازمان و هماهنگی اجزای آن با یکدیگر است.
تاج الدین تصریح کرد: همه باید به سمت خدمتگزاری صادقانه تر، شفاف تر و پاسخگویی مناسب تر به مخاطبان حرکت کنیم چرا که این مولفه ها جزو اصول و راهبردهای اولیه سازمان تامین اجتماعی است.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه دارایی های این سازمان حق الناس است، تاکید کرد: اموال سازمان تامین اجتماعی متعلق به جامعه کارگری و کارفرمایی کشور است

۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید