اخبار

کارگاه آموزشی سلامت روان در اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان طارم برگزار گردید .

کارگاه آموزشی  سلامت روان در اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان طارم برگزار گردید .
رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم از برگزاری کارگاه آموزشی سلامت روان برای همکاران اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان طارم خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد حسن حسینی  در آغاز کارگاه ضمن تشکر از کارشناس محترم شبکه بهداشت به اهمیت وضرورت برگزاری این دوره ها اشاره و اظهار داشت: استرس و اضطراب در محیط کار یکی از معظلاتی است که لازم است با راههای پیشگیری و درمان آن آشنا باشند.

در ادامه بهرامی کارشناس شبکه بهداشت و درمان  در مورد استرس ، اضطراب ، علل استرس شغلی و راهکارهای کاهش آن توضیحاتی ارائه نمود و  افزود : استرس روی سازمان ها و کارکنان  تأثیر منفی می گذارد.

وی اظهار داشت :  تأثیر استرس سازمانی با افزایش میزان کارگریزی ، تعویض زود هنگام کارکنان ، ارتباط نامناسب با ارباب رجوع ، کاهش میزان امنیت شغلی ، عدم سلامت محیط کار ، کنترل ضعیف کیفیت محصولات ارتباط دارد. 

وی در ادامه افزود : سندرم به  تعدادی از خصوصیات ، رویدادها یا رفتارها که به نظر می رسد با هم دیده می شوند یا به نحوی وابسته و هماهنگ هستند گفته می شود و به طور اختصاصی تر به مجموعه علائمی گفته می شود که با هم دیده می شوندو می توان آنها راحاکی از یک بیماری یا نابهنجار خاص تلقی نمود به بیان دیگر این سندرم زمانی ایجاد می شود که فرد اجازه ابراز عقیده نداشته باشد،امکان تخلیه هیجان فراهم نباشدوامنیت شغلی وی به حداقل ممکن رسیده باشد.

۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید