اخبار

۶۲۰ فرصت شغلی برای مددجویان روستایی در زنجان فراهم می شود

۶۲۰ فرصت شغلی برای مددجویان روستایی در زنجان فراهم می شود
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: تا پایان امسال باید ۶۲۰ فرصت شغلی جدید برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در روستاها ایجاد شود

به  گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و به نقل از خبرنگار مهر، هدایت صفری افزود: با فراهم شدن زمینه اشتغال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان اقتصاد خانواده شکوفا شده و وابستگی آن‌ها در حوزه معیشت به این نهاد کاهش می‌یابد.

وی اظهار کرد: از ابتدای امسال هزار و ۵۲ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان با استفاده از تسهیلات اشتغال‌زایی و خدمات کاریابی این نهاد در شغل موردعلاقه خود مشغول به کارشده‌اند.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: با ایجاد اشتغال برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد گام مهمی برای توانمندسازی آن‌ها برداشته می‌شود و از شاخص‌های مهم اشتغال‌زایی کمیته امداد برای مددجویان تحت حمایت این نهاد در کنار ایجاد فضای کسب‌وکار و فراهم شدن زمینه درآمدزایی برای آن‌ها، احیای کرامت انسانی و عزت‌نفس نیازمندان جامعه است.

صفری تاکید کرد: توجه به پویایی اقتصاد مناطق محروم و روستایی این استان از رویکردهای مهم این نهاد در حوزه اشتغال است و  از محل تسهیلات پرداختی به جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان از ابتدای امسال ۵۵۷ فرصت شغلی جدید برای مددجویان ساکن مناطق محروم و روستایی این استان ایجادشده است.

وی افزود: به‌منظور اشتغال‌زایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در مناطق محروم و روستایی این استان تا پایان مهرماه سال جاری شش میلیارد و ۹۹۳ میلیون تومان در قالب تسهیلات اشتغال پرداخت‌شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: بر اساس الزامات موجود تا پایان امسال باید ۶۲۰ فرصت شغلی جدید برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در روستاها ایجاد شود و ۹۰ درصد از برنامه های پیش‌بینی‌شده سال جاری برای اشتغال‌زایی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در مناطق روستایی این استان تا پایان مهرماه محقق شده است.

صفری  از پرداخت ۱۱ میلیارد و ۵۵۸ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد از ابتدای امسال خبر داد و افزود: با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه زمینه اشتغال به کار ۹۴۰ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در رشته شغلی موردعلاقه آن‌ها فراهم‌شده است

۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید