اخبار

پس از 18 سال مشکلات تعاونی مسکن علوم پزشکی استان با مدیریت جدی و تلاش روزافزون مدیران حل شد

پس از 18 سال مشکلات تعاونی مسکن علوم پزشکی استان با مدیریت جدی و تلاش روزافزون مدیران حل شد
استاندار زنجان:پس از 18 سال مشکلات تعاونی مسکن علوم پزشکی استان با مدیریت جدی و تلاش روزافزون مدیران حل و فصل و با رفع مشکلات این تعاونی هیچ تعاونی دارای مشکل بزرگ در سطح این استان وجود نخواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان محمد رئوفی نژادبه مشکلات فراوان و پیچیده این تعاونی‌ اشاره کرد و گفت: بر اثر سوء مدیریت‌های قبلی، عملکرد کارشناسی نشده در تعاونی و زیاده روی‌های صورت گرفته، مشکلات متعددی از سال 72 در تعاونی مسکن علوم پزشکی استان انجام گرفته بود.
وی خاطرنشان کرد: این تعاونی 5 هزار سهامدار دارد که هر یک سرمایه خود را برای مسکن‌دار شدن در این تعاونی قرار داده اما تاکنون هیچ اقدام جدی برای اجرای 10 پروژه تعاونی علوم پزشکی زنجان صورت نگرفته است.
رئوفی‌نژاد، به تعیین تکلیف پروژه‌های تعاونی مسکن علوم پزشکی با حضور مدیران ذی‌ربط و هیئت مدیره پس از 47 جلسه بررسی دقیق، کارشناسی و یافتن راهکار حل آنها اشاره کرد و گفت: مسئولان و مدیران این تعاونی باید طی یک جلسه عمومی به همه اعضای تعاونی مسکن علوم پزشکی گزارش کامل اقدامات صورت گرفته را ارائه کنند، تا اعضای تعاونی از کارهای انجام یافته مطلع شوند.
 

۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید