اخبار

مسجدهای شهرک مهر ثمین‌ و مهر آرا در زنجان کلنگ‌زنی شدند

مسجدهای شهرک مهر ثمین‌ و مهر آرا در زنجان کلنگ‌زنی شدند
با حضور مسئولان استان مسجدهای شهرک مهر ثمین و مهر آرا در زنجان کلنگ‌زنی شدند

به گزارش  روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان به نقل ازخبرگزاری فارس مسجد ابوذر شهرک گروهی مهر ثمین زنجان شامگاه دیروز با حضور استاندار و دیگر مسئولان کلنگ‌زنی شد.
مسجد ابوذر شهرک 21 هکتاری مهر ثمین در زمینی به مساحت 300 متر‌مربع که به صورت قطعه‌بندی و برای هر چهار نفر واگذار شده، ساخته می‌شود.
آماده‌سازی این شهرک از آبان سال گذشته آغاز و در شش ماه به پایان رسیده که در حال حاضر با پیشرفت خوبی از سوی صاحبان واحدهای مسکونی در حال احداث است.
همچنین با حضور استاندار مسجد ابوذر در شهرک مهر آرا کلنگ‌زنی و کار احداث آن در این شهرک گروهی 14 هکتاری آغاز شد.
آماده‌سازی شهرک مهر آرا که به صورت گروهی به متقاضیان واگذار شده از فروردین سال جاری آغاز شده است و با پایان زیرسازی در حال حاضر ساخت واحدهای مسکونی با پیشرفت خوبی در حال احداث است.
مسجد ابوذر شهرک مهر آرا در زمینی به مساحت 900 متر‌مربع و با زیربنای 300 متر ساخته می‌شود که مبلغ اولیه آن را نیز وزارت مسکن و شهرسازی بر عهده گرفته است.
همچنین استاندار زنجان در این مراسم از مراحل ساخت شهرک‌های مهر ثمین و مهر آرا بازدید و در جریان مسائل و چگونگی احداث این شهرک‌ها قرار گرفت.
رئیس سازمان مسکن و شهرسازی استان زنجان در این بازدید با بیان اینکه ساخت این شهرک‌ها از پیشرفت خوبی برخوردار است، افزود: همه تلاش مسئولان حل مشکلات مردم در زمینه ساخت و ساز این واحدهاست.
 

۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید