اخبار

مجتمع سه هزار و 36 واحدی مسکن مهر در شرق شهرک پونک زنجان کلنگ زنی شد

مجتمع سه هزار و 36 واحدی مسکن مهر در شرق شهرک پونک زنجان کلنگ زنی شد
استاندار زنجان درآیین : کلنگ زنی پروژه سه هزارو36 واحدی مسکن مهر درزنجان:مسکن مهرانقلابی در بخش مسکن و صاحب خانه شدن مردم است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان به نقل از خبرگزاری ایرنا'محمد رئوفی نژاد' روز شنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی، سه هزار و 36 واحدی مسکن مهر در شرق شهرک پونک، احداث مسکن مهر را انقلابی در بخش مسکن مهر و صاحب خانه شدن مردم دانست و افزود: زنجان همواره از آغاز عملیات اجرایی مسکن مهر در سطح کشور پیشرو است.
وی، به برپایی جشن خانه دارشدن تمامی ایرانیان در زنجان تا پایان سال 90 اشاره کرد و یادآورشد: در زمان حاضر زنجان تنها استانی در سطح کشور است که توانسته است بیش از سه هزار و 400 واحد مسکونی مهر را واگذار کند.
رئوفی نژاد، مسکن را از مهمترین دغدغه های خانواده ایرانی دانست و تصریح کرد: با رفع مشکل مسکن خانواده های ایرانی بسیاری از مسایل اقتصادی خانواده ها نیز رفع و دغدغه جوانان برای خانه دار شدن نیز مرتفع خواهد شد.
استاندار زنجان، برکات مسکن مهر را در تمامی ابعاد جامعه جاری و ساعی دانست و گفت: در زمان حاضر با همت، اراده و انگیزه ای که در میان مدیران و مسولان استان وجود دارد توسعه و عمران استان زنجان سرعت بیشتری به خود گرفته و حتی در بسیاری مواقع جلوتر از برنامه ریزی های صورت گرفته عمل می شود.
وی، میزان پیشرفت سه هزار و 36 واحدی مسکن مهر شرق پونک را 20 درصد اعلام کرد و و افزود: در زمان حاضر بسیاری از عملیات اجرایی طرح ها مسکن مهر قبل از کلنگ زنی آن آغاز شده و پیش بینی می شود با این سرعت و جدیت در کار، طرح های استان و شهرستان زنجان بسیار سریعتر از زمانبندی صورت گرفته به بهره برداری برسند.
رئوفی نژاد، یادآورشد: احداث مسکن مهر با قیمت بسیار مناسب و قابل دسترسی تمامی اقشار جامعه از جمله اقداماتی است که دولت برای توسعه و عمران کشور انجام داده است

۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید