اخبار

جلسه شورای مدیران اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد

جلسه شورای مدیران اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد
جلسه شورای مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با حضور مدیرکل ، معاونین ،رؤسای ستادی و رؤسای اجرایی در سالن جلسات ساختمان ستاد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان زنجان این جلسه با حضور مدیرکل ، معاونین ،رؤسای ستادی ، رؤسای اجرایی و با هدف تجزیه و تحلیل آمار و اطلاعات عملکرد شش ماهه ، بررسی عملکرد و میزان تحقق شاخصهای عمومی و اختصاصی و تبیین و ترسیم اهداف پیش رو تا پایان سال جاری برای کل استان برگزار شد.

در ابتدا رؤسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستانها گزارش جامعی از اقدامات بعمل آمده در 6 ماهه نخست سال جاری ارائه نموده و سپس به بیان مشکلات ، نقطه نظرات ، پیشنهادات و سؤالات خود پرداختند که راهنمایی ها و پاسخ های لازم توسط معاونین و کارشناسان هر حوزه به آنان ارائه گردید .

 در ادامه یوسفی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت : هدف از برگزاری جلسات شورای مدیران پیشبرد اهداف سازمانی و عملکرد ادارات می باشد که باید با دقت نظر در همه حوزه های عملکرد منطبق با پیش بینی باشد و ملاک اصلی ارزیابی ادارات بر اساس عملکرد کیفی است.

یوسفی افزود: ارزیابی و بازنگری دقیق شاخص های عمومی و اختصاصی وزارت متبوع و استانداری در سال جاری با هدف ارتقاء کیفیت خدمت رسانی با اهتمام و جدیت کامل پیگیری خواهد شد .

یوسفی اظهار داشت: افزایش رضایتمندی مردم از این اداره کل، بازخورد تلاش و همت جمعی همکاران می باشد و در این راستا باید بصورت همه جانبه تلاش شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر ضرورت رسیدگی به امور رفاهی کارکنان گفت: تلاش خواهیم نمود تا با رفع مشکلات و تامین منابع لازم در بهبود شرایط برای همکاران گام برداریم و این امر با رعایت عدالت  همراه باشد .

۱۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید