اخبار

جلسه طرح روستا تعاون بخش انگوران برگزار شد

جلسه طرح روستا تعاون بخش انگوران برگزار شد
سرپرست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان از برگزاری جلسه روستا تعاون در بخش انگوران خبر داد

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،جلسه توجیهی طرح روستا تعاون با حضور رئیس اداره توسعه تعاون  اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، سرپرست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان ، دهیاران و روسای  شوراها به ریاست بخشداری انگوران برگزار شد .

مرادی سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان هدف از تشکیل تعاونی های  روستایی را  ،توسعه اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی روستا  دانست و فعالیت های توسعه ای روستا را  بر مبنای بهره گیری از استعداد و ظرفیت های موجود در روستا و با عضویت ساکنین روستا اعلام کرد  .


مرادی سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان هدف از تشکیل این جلسه را استفاده بهینه از ظرفیت ها و توانمندیهای دهیاران و شورای اسلامی روستاها در (طرح روستا تعاون) دانست و خواستار همکاری و کمک دهیاران به این طرح شد .

در ادامه جلسه پاک منش رئیس اداره توسعه تعاون اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان نکاتی را در خصوص طرح روستا تعاون برای حاضرین در جلسه بیان داشته و ازاعضای  شورا و دهیاری ها خواست تا ضمن برگزاری جلسه ای در روستاهای خود با تسهیل گر این اداره مردم روستا را به مشارکت در این طرح تشویق نموده و هیات موسس  را از بین معتمدین و ریش سفیدان روستا انتخاب نمایند .

 

پاکمنش اظهار داشت : این طرح می تواند زمینه ایجاد اشتغال و همکاری و همچنین شکوفا کردن پتانسیل های موجود در هر روستا شود

 

وی افزود : امروزه تعاون اهرم مناسبی برای توسعه اقتصادی و اجتماعی در بخش های مختلف ازجمله صنعت،کشاورزی و روستایی به شمار می رود که می تواند در بهره وری بهینه از شرایط زندگی ،کار و تولید و ارتقای سطح در آمد و وضعیت اجتماعی جامعه مؤثر باشد

۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۴:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید