اخبار

پیام مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت یوم الله 13 آبان

پیام مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت یوم الله 13 آبان
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ضمن گرامیداشت یوم الله 13 آبان "روزملی مبارزه با استکبار جهانی" این روز را به همه مردم ایران بخصوص جامعه کار و تولید استان زنجان تبریک و تهنیت گفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضا یوسفی گفت : یوم الله 13 آبان، نماد استکبار ستیزی و ایستادگی ملت ایران اسلامی در برابر زیاده خواهی دشمنان و نظام سلطه گر جهان است و روزی است که  با نثار خون پاک شهدای دانش آموز جاودان شد .

وی اظهار کرد : 13  آبان و روز دانش آموز ، یادآور حادثه ی عظیمی است که امام خمینی (ره) از آن به عنوان انقلاب دوم یاد کردند، حماسه بزرگ مردانی که ندای جاودانگی استکبارستیزی و استبداد زدایی اسلام ناب محمدی (ص) را سرداده و نفرت از وطن فروشی و بیگانه پرستی را فریاد زدند.

وی افزود : جامعه کار، تولید و تعاون استان زنجان ضمن بیعت مجدد با آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی(ره)، از آحاد و اقشار مختلف مردم، بویژه کارگران،کارفرمایان و تعاونگران این استان دعوت می نماید تا با حضور گسترده خود در راهپیمایی عظیم یوم الله 13 آبان اعلام دارند که با پایمردی و ایستادگی از دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد و به دشمنان خواهند گفت که ننگ‌ناپذیری هویت حتمی و همیشگی ملت بزرگ ایران است. و در این راه ما هم در سنگر تولید و اشتغال و هم در سنگر دفاع از ارزش های والای اسلام و انقلاب نقش آفرین هستیم.

۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید