اخبار

دومین نشست تخصصی حوزه امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان برگزار شد .

دومین نشست تخصصی حوزه امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان برگزار شد .
مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری دومین نشست تخصصی حوزه امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، حمید دنیایی با بیان این خبر گفت : این نشست با حضور مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان، رؤسای ادارات شهرستانی، رؤسای ادارات ستادی و کارکنان حوزه تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و ادارات شهرستانی در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

در ابتدای جلسه محمدرضا یوسفی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان عنوان نمود: این نشست با هدف تبیین اهم برنامه ها و انتظارات وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در حوزه تعاون و طرح ضرورتها و الزامات در این راستا و تحقق صد در صدی برنامه های عملیاتی سال جاری در حوزه تعاون برگزار گردید .

وی اظهار کرد : آسیب‌شناسی فعالیت‌های حوزه تعاون راهکار برطرف کردن مشکلات در این بخش می باشد و با توجه به نقش مهم تعاونی‌ها که در حال حاضر در تمامی دنیا به عنوان رکن توسعه به شمار میروند ضروری است تا با آسیب‌شناسی در این حوزه از ظرفیت تعاونی‌ها برای توسعه استان بهره برداری شود.

یوسفی در ادامه خاطر نشان کرد : با تقویت و توسعه فرهنگ تعاون ، جمع آوری سرمایه های خرد و ساماندهی آنها در قالب تشکیل تعاونیها و طرح روستا تعاون می توان بخش عظیمی از مشکلات اشتغال استان را مرتفع نمود .

در پایان جلسه رؤسای ادرات ستادی و روسای ادارات شهرستانها گزارشی از اقدامات بعمل آمده به تفکیک ادارات توسعه، نظارت و تشکیل توسط ارائه دادند و سپس به بیان مشکلات ، نقطه نظرات ، پیشنهادات و سؤالات خود پرداختند که راهنمایی ها و پاسخ های لازم توسط مدیرکل و مدیر امور تعاون به آنان ارائه گردید .

۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید