اخبار

دیدار مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با شهرداران ابهر و هیدج

دیدار مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان  با شهرداران ابهر و هیدج
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از دیدار مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با شهرداران ابهر و هیدج خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضا یوسفی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به همراه محمد رضا آبی پور قائم مقام و مدیر اشتغال و توسعه کارآفرینی اداره کل به مناسبت انتخاب شهرداران جدید شهرهای ابهر و هیدج با مهندس ذوالقدر و دکتر مسعود امیدی دیدار و ضمن تبریک انتخاب آنها بعنوان شهردار در مورد حل معضل بیکاری و لزوم ایجاد اشتغال پایدار ، حمایت از مشاغل خرد و خانگی، حمایت از فرصت های کسب و کار ، تشکیل تعاونیها و طرح روستا تعاون به تبادل نظر پرداختند .

در این دیدارها یوسفی خاطرنشان ساخت :  دست تمامی سرمایه گذاران در عرصه های مختلف صنعتی را به گرمی می فشاریم و با تمام توان در جهت حل مشکلات واحدهای تولیدی گام خواهیم برداشت .

 وی در ادامه از درگاه خداوند متعال مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و با استعانت از خداوند بزرگ در جهت رشد و شکوفایی و تحقق آرمان مطلوب برای دو شهر ابهر و هیدج را مسالت کرد .

۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید