اخبار

پرداخت 9 میلیارد و 600 میلیون تومان تسهیلات اشتغال و کارگشایی به مددجویان زنجانی

پرداخت 9 میلیارد و 600 میلیون تومان تسهیلات اشتغال و کارگشایی به مددجویان زنجانی
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان از پرداخت 9 میلیارد و 600 میلیون تومان در قالب تسهیلات اشتغال و کارگشایی به مددجویان زنجانی خبر داد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و به نقل از خبرنگار فارس هدایت صفری اظهار کرد: اداره کل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان در حمایت از مددجویان این نهاد خدمات متعددی ارائه می‌دهد.
وی با اشاره به اینکه یکی از اقدامات مهم این نهاد در حمایت از مددجویان ایجاد زمینه توانمندی و خودکفایی آنها است، تصریح کرد: در همین زمینه وام‌های مورد نیاز مددجویان پرداخت می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به اینکه در راستای ارائه خدمات بهتر به مددجویان صندوق ولایت امداد آغاز به فعالیت کرده است، گفت: در این زمینه از مشارکت خیران نیز استفاده شده است.
وی با اشاره به اینکه از زمان آغاز به فعالیت صندوق ولایت کمیته امداد 20 هزار حساب در این صندوق افتتاح شده است، تصریح کرد: میزان سرمایه‌گذاری خیران از این صندوق 17 میلیارد و 620 میلیون ریال بوده است.
صفری با اشاره به پرداخت 2 هزار و 687 فقره تسهیلات به مددجویان از طریق صندوق ولایت امداد بیان کرد: 20 درصد از وام‌های پرداختی به مددجویان معوق است
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 38 هزار مددجو زیرپوشش کمیته امداد زنجان هستند، اضافه کرد: با همکاری خیران زمینه توانمندسازی سالانه 10 درصد از مددجویان فراهم شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان تصریح کرد: از ابتدای امسال بیش از 9 میلیارد و 600 میلیون تومان در قالب تسهیلات اشتغال و کارگشایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از طریق صندوق امداد ولایت پرداخت‌ شده است.

۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید